آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس، خرید تازه پرسپولیس آماده نیست

به گزارش مجله باهام، کادر فنی قرمز ها کوشش می نماید تا بازیکن تازه به خدمت گرفته این تیم را به آمادگی لزم جهت نیم فصل دوم برساند.

آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس، خرید تازه پرسپولیس آماده نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اینکه تعیین شد مهدی ترابی تصمیم قطعی خود را برای پوشیدن مجدد پیراهن قرمز گرفته از باشگاه پرسپولیس خبر رسید یحیی گل محمدی برای جذب مهاجمی دیگر دودل شده و اعتقاد دارد با بازگشت عیسی آل کثیر و حضور مهدی ترابی و همچنین مهدی عبدی، شاید دیگر نیازی به جذب مهاجم دیگر برای پرسپولیس در نیم فصل دوم نباشد.

اما حالا به نظر می رسد که یحیی به این نتیجه رسیده که برای حضوری قدرتمند در 3 جام، حضور یک مهاجم آماده دیگر در جمع شاگردانش می تواند خیال آن ها را از بابت خط آتش قرمز راحت کند و قدرت آن ها در این بخش از زمین که در طول این فصل پاشنه آشیل اصلی پرسپولیسی ها به شمار می رفت، می تواند آن ها را به رقیبی قدرتمند برای تیم های لیگ فزونی و همچنین رقبای آسیایی تبدیل کند.

البته در این تغییر عقیده یحیی گل محمدی، آماده نبودن مهدی ترابی هم در تمرینات اخیر بی تاثیر نبوده است. از تمرینات پرسپولیس خبر می رسدکه ترابی از روزی که کار خود را با پرسپولیسی ها شروع نموده، هنوز نتوانسته خودش را به فرم ایده آل برساند و کسانی که این بازیکن را پیش از عزیمت به قطر دیده بودند بر این باورند که او تا رسیدن به آن ترابی آماده و تاثیرگذار فاصله بسیار زیادی دارد.

هرچند مصدومیت های پیاپی این بازیکن در لیگ قطر عاملی مهم برای افت این بازیکن به حساب می آید، اما بازگشت او به فرم ایده آل و تاثیرگذاری اش در ترکیب پرسپولیس دغدغه اصلی این روز های کادرفنی قرمز ها است و امیدوارند بتوانند تا اولین ملاقات دور برگشت برابر سایپا که ترابی مجوز حضور در ترکیب تیمش پیدا می نماید، او را به شرایط خوبی برسانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1599

به "آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس، خرید تازه پرسپولیس آماده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس، خرید تازه پرسپولیس آماده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید