از استقلال و پرسپولیس بازیکن می خواهیم، منصوریان خودش شرط گذاشت!

به گزارش مجله باهام، احمد جمشیدی در تبادل نظر با خبرنگاران، به جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن که منتج به ابقای مشروط علیرضا منصوریان شد پرداخت و تاکید نمود که این باشگاه با جدایی بازیکنانی نظری ارسلان مطهری و دانیال اسماعیلی فر و حضور آنها در تیم هایی چون استقلال و تراکتور موافقت نمی کند.

از استقلال و پرسپولیس بازیکن می خواهیم، منصوریان خودش شرط گذاشت!

مشروح گفتگوی جمشیدی در ادامه می آید:

* مجله باهام - سئوالاتم را درباره خبر جدایی ارسلان مطهری و دانیال اسماعیلی فر در نیم فصل از ذوب آهن آغاز می کنم. احتمال حضور این دو بازیکن در سایر تیم ها چقدر است؟

- احمد جمشیدی: اسماعیلی فر و مطهری دو نفر از بهترین بازیکنان ذوب آهن هستند. هیچ تقاضایی برای جذب این بازیکنان به ذوب آهن نرسیده است و نه ما چیزی اعلام نموده ایم. آنها تعهد دارند و باشگاه به این بازیکنان احتیاج دارد. چنین خبری صحت ندارد. بازیکنان هم چیزی از جدایی نگفته اند و اگر درخواستی بیاید با آن مخالفت می کنیم.

* گفته می گردد برخی از باشگاه ها زیر پای این دو بازیکن نشسته اند.

- همانطور که گفتم بازیکنانمان به باشگاه ذوب آهن تعهد دارند. ما هم از پرسپولیس و استقلال بازیکن می خواهیم؛ آیا باید این کار را بکنیم؟ آیا راهش این است؟ وقتی قرارداد بازیکنان تمام شد آنها مجاز هستند به هر تیمی که می خواهند بروند. از نظر قانونی باشگاه ها حق مذاکره بدون اجازه را ندارند و اگر با بازیکنان ما هم مذاکره ای شده باشد، آنرا از نظر قانونی پیگیری می کنیم.

* آیا باشگاه ذوب آهن برنامه ای برای درآمدزایی به وسیله فروش بازیکنانش ندارد؟

- فعلا برای جابجایی تصمیمی نداریم. شرایطمان طوری است که به همه بازیکنان احتیاج داریم و باید از بحران خارج شویم. فکر و ذکرمان این است که تیم به صندلی بهتری در جدول برسد.

* جدایی بازیکنان خارجی ذوب آهن در نیم فصل قطعی شده است؟

- صحبتی در این مورد نمی کنم و کادر فنی باید نظر بدهد. در واقع سرمربی باید صلاح ببیند. اگر تیم امتیاز دلخواه هیات مدیره را کسب کرد و به صندلی مناسبی رسید، در نیم فصل اقداماتی برای بازیکنان می کنیم.

* بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه اعلام کردید که منصوریان با تعهد و مشروط و حداکثر تا نیم فصل در تیم ماندنی است. یعنی ممکن است تا پیش از خاتمه نیم فصل منصوریان برکنار گردد؟

- درخواست ما این است که تیم باید امتیازات مشخصی را جمع کند. این را خود آقای منصوریان هم قبول و تاکید نمود که به این امتیازات می رسیم.

* منصوریان هم سال گذشته و هم سال جاری سرمربی ذوب آهن بوده است. به نظر شما مشکل کار کجا است که این مربی توانمند تاکنون نتوانسته تیم را از این شرایط خارج کند؟

- تیم ما درون دروازه متزلزل بوده است. دروازه بان های خوبی داریم ولی سال جاری جواب ندادند. شرایط روحی تیم هم مشکل دارد که باید ترمیم گردد.

* چند روز پیش مجله باهام خبری منتشر کرد مبنی بر مذاکره باشگاه ذوب آهن با یک مربی خارجی. حتی بحث مذاکره با منصور ابراهیم زاده هم مطرح شد.

- ما هیچ گزینه ای نداریم. هیات مدیره چند جلسه داشته است که آخرین جلسه پنج ساعت طول کشید. توافق مشروط ما با آقای منصوریان این بود که تا نیم فصل با وی ادامه بدهیم.

* فکر نمی کنید تاکید مدام باشگاه ذوب آهن بر مشروط بودن ادامه همکاری، باعث فشار بیشتر و پایین آمدن وجهه کادر فنی می گردد؟

- خیلی از مسائل درون جلسه هیات مدیره را خود آقای منصوریان مطرح نمود. خود منصوریان گفت که تیم را به فلان صندلی می رسانم. این نیست که فقط ما شرط گذاشته باشیم. بیشترین شرط ها از سمت منصوریان بود و گفت که ایمان دارم تیم از این شرایط خارج می گردد.

* آیا بحث اقتصادی و توافق برای جدایی منصوریان در صورت نتیجه نگرفتن در جلسه هیات مدیره مطرح شد؟

- یکسری شروط نباید رسانه ای گردد. ما نتایج خوبی نگرفته ایم که باید مشکل حل گردد. الان در فاز تغییر سرمربی نیستیم. منصوریان خودش قول داد مسائل حل می گردد.

* اما ملاقات شما با فولاد خوزستان بازی راحتی نیست.

- ما پنج بازی تا خاتمه نیم فصل پیش رو داریم که تمام آنها حکم فینال را دارد. باید امتیازات خوبی بگیریم و اگر احتیاج است، ترمیم هایی داشته باشیم. توقع ما صندلی مناسبتری در جدول بود. ان شاءالله در نیم فصل دوم صندلیی مناسب نام ذوب آهن به دست می آوریم.

* تقابل تیم ذوب آهن با فولاد و سعید آذری مدیرعامل سابق شما که الان در تیم فولاد مشغول به کار است را چطور ارزیابی می کنید؟

- ما دنبال رقابت سالم هستیم و ان شاءالله بتوانیم سه امتیاز را هم کسب کنیم.

* به عنوان سئوال خاتمهی؛ شرایط پرونده رضا شکاری به کجا رسید؟

- ما درخواست گراند داده ایم و منتظریم تا جزئیات رای فیفا به دستمان برسد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 15 دی 1398 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 640

به "از استقلال و پرسپولیس بازیکن می خواهیم، منصوریان خودش شرط گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از استقلال و پرسپولیس بازیکن می خواهیم، منصوریان خودش شرط گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید