امروزآخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین دورۀ دانش افزایی دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش مجله باهام، امروز آخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین دورۀ دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی است که به صورت برخط و در سامانۀ آموزش مجازی دانشگاه با عنوان آموزش مجازی؛ اصول، ابزار و روش ها برگزار می شود.

امروزآخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین دورۀ دانش افزایی دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله باهام ، شانزدهمین دورۀ دانش افزایی و توان مندسازی اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به صورت برخط و در سامانۀ آموزش مجازی دانشگاه با عنوان آموزش مجازی؛ اصول، ابزار و روش ها برگزار می شود.

براساس این گزارش ، معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی در نظر دارد شانزدهمین دورۀ دانش افزایی و توان مندسازی اعضای هیأت علمی را از 13 لغایت 18 اردیبهشت ماه سال جاری به صورت برخط و در سامانۀ آموزش مجازی دانشگاه با عنوان آموزش مجازی؛ اصول، ابزار و روش ها (6 کارگاه 2 ساعته) و با ظرفیت هر کارگاه 25 نفر، برگزار می کند.

در اطلاعیه دانشگاه علامه طباطبایی آمده است: علاقه مندان به حضور در این دوره می توانند درخواست خود را با ذکر نام، نام خانوادگی، دانشکده، گروه آموزشی محل خدمت و شماره تماس به رایانامۀ مدیریت برنامه ریزی آموزشی، نظارت و سنجش دانشگاه به نشانی [email protected] ارسال کنند.

لازم به ذکر است ، به منظور فراهم آوردن زمینۀ بهره مندی تعداد بیشتری از اعضا، هر عضو هیأت علمی می تواند تنها در دو کارگاه ثبت نام کند. ضمن آن که این کارگاه ها در آیندۀ نزدیک مجدداً برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است ، مهلت ثبت نام این دوره تا خاتمه وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 10 اردیبهشت ماه جاری بوده و در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت، معین اولویت بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1084

به "امروزآخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین دورۀ دانش افزایی دانشگاه علامه طباطبایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروزآخرین مهلت ثبت نام شانزدهمین دورۀ دانش افزایی دانشگاه علامه طباطبایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید