انگیزه های ویژه بازیکن پرسپولیس برای مقابله با فرهاد مجیدی!

به گزارش مجله باهام، در سال 1398 اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید جهت حضور در اردوی خردادماه توسط فرهاد مجیدی 50 بازیکن تیم امید در دو گروه باید خود را با حضور در اردو به فرهاد مجیدی و یاری هایش معرفی می کردند. گروه اول بازیکنان باید روز شنبه 25 خرداد ساعت 12 و گروه دوم روز سه شنبه 28 خرداد ساعت 12 در مرکز ملی فوتبال ایران حضور پیدا می کردند.

انگیزه های ویژه بازیکن پرسپولیس برای مقابله با فرهاد مجیدی!

علی شجاعی هافبک فعلی پرسپولیس که درآن مقطع عضو تیم نساجی مازندران بود در گروه دوم و به همراه بازیکنانی مثل؛ مهدی قایدی، امید نورافکن، متین کریم زاده، رضا جبیره، عارف غلامی و... به تیم امید دعوت شد. شماره 23 فعلی پرسپولیس در آن اردو خیلی مورد توجه فرهاد مجیدی قرار نگرفت و نه تنها از تیم امید خط خورد بلکه اتفاقی در آن اردو افتاد که دلخوری علی شجاعی را به دنبال داشت. شجاعی که سابقه بازی در تیم نوجوانان و کاپیتانی تیم ملی جوانان را در کارنامه داشت توقع داشت فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید او را بشناسد، اما ظاهرا چنین نبود. سرمربی مشهور آن زمان تیم امید، علی شجاعی را به ظاهر نمی شناخت و در نهایت هم او را خط زد!

حالا شجاعی در مورد این ماجرا در تبادل نظر با روزنامه گل و خبرورزشی دو واکنش متفاوت داشته است.

او در تبادل نظر با روزنامه خبر ورزشی در پاسخ به این سوال که اینکه گفته می گردد 2 سال پیش مجیدی در اردوی تیم امید تو را که سابقه بازی در تیم نوجوانان و کاپیتانی تیم جوانان را داشتی به چهره نمی شناخت یا موقع اوت دستی انداختن در یکی از بازی های درون تیمی اسم تو را به اشتباه حسن صدا زده می گوید: هرچه بوده گذشته و تمام شده است. نگاه من رو به جلوست و حالا هم خدا را شکر می کنم بازیکن تیم عظیم پرسپولیس هستم. گفتم که همه چیز تمام شده و اصلا دوست ندارم درخصوص آن زمان صحبت کنم..

اما شجاعی در تبادل نظر با روزنامه گل در مورد تقابلش با مجیدی صحبت نموده و گفته است: در این مورد و اتفاقاتی که افتاد اصلا نمی خواهم صحبت کنم، اما خوشحالم که در دربی توانستم با عملکردم یک معرفی خوب از خودم داشته باشم و فکر کنم کسانی که آن زمان من را در تیم امید نمی شناختند حالا من را خوب میشناسند.

شجاعی در دقایق پایانی ملاقات پرسپولیس و استقلال ضربه سر سیاوش یزدانی را از روی خط دروازه بیرون کشید تا سه امتیاز به حساب قرمز های پایتخت واریز گردد.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1756

به "انگیزه های ویژه بازیکن پرسپولیس برای مقابله با فرهاد مجیدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگیزه های ویژه بازیکن پرسپولیس برای مقابله با فرهاد مجیدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید