به همه بازیکنان استقلال اطمینان دارم، الهلال از بهترین های آسیاست

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر سرمربی استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار با الهلال گفت: من قبلاً بارها در این استادیوم حضور داشته ام، در این اتاق برای کنفرانس خبری بوده ام و بازی های زیادی را برده ام. امیدوارم فردا هم در این استادیوم پیروز باشیم و بازی را ببریم.

به همه بازیکنان استقلال اطمینان دارم، الهلال از بهترین های آسیاست

وی ادامه داد: الهلال تیم بسیار خوبی است و یکی از بهترین تیم های آسیاست ولی ما با همه وجود برای موفقیت کوشش می کنیم و می جنگیم. امیدوارم بتوانیم همه کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را فردا به زمین بیاریم. من به همه بازیکنان تیمم ایمان دارم و فردا با همه وجود کوشش می کنیم برای موفقیت.

شفر در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد اینکه برنامه شما برای مهار گومیس مهاجم الهلال چیست، گفت: او بازیکن بسیار خوبی است و امیدوارم بتوانیم جلوی توپ هایی که به او می رسد را بگیریم. اگر بخواهیم یک بازیکن خوب را متوقف کنیم باید جلوی توپ هایی که به او می رسد را بگیریم.

سرمربی استقلال در خاتمه و در مورد طرفداران استقلال اذعان داشت: طرفداران استقلال یکی از بهترین طرفداران فوتبال در آسیا هستند. ایرانیان قابل توجهی در امارات زندگی می نمایند و امیدوارم فردا طرفداران استقلال را در استادیوم ببینم. همه کوشش ما شاد کردن طرفدارانمان است. اطمینان دارم طرفداران عزیز استقلال در ایران هم با دعای خود به ما یاری خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 20 تیر 1398 شناسه مطلب: 199

به "به همه بازیکنان استقلال اطمینان دارم، الهلال از بهترین های آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به همه بازیکنان استقلال اطمینان دارم، الهلال از بهترین های آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید