بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18 ، محور کندوان 21 امشب مسدود می شود

به گزارش مجله باهام، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18 ، محور کندوان 21 امشب مسدود می شود

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2200 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت

وی در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران و آزادراه تهران-کرج-قزوین

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور و آزادراه تهران -پردیس محدوده بومهن خبر داد.

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده های محمدشهر و پل فردیس، گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج - قزوین محدوده های گرمدره و محمدشهر

کندوان ساعت 21 امشب مسدود می شود

آشوری گفت: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2287 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 14.2 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

3 آزادراه پرترافیک کشور

وی بیان نمود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

پنج جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

آشوری اظهار کرد: در حال حاضر کماکان جاده شهداد - نهبندان، محور خرم آباد - پلدختر، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده فرعی شمشک - دیزین، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1407

به "بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18 ، محور کندوان 21 امشب مسدود می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18 ، محور کندوان 21 امشب مسدود می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید