تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شد

به گزارش مجله باهام، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت ملی حفاری ایران به منظور بومی سازی و انتقال فناوری های نوین منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله باهام، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت ملی حفاری ایران در راستای گسترش همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی از سوی غلامحسین خواجه، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و سید عبداله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، به امضاء رسید.

خواجه در حاشیه امضای این تفاهم نامه در یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات حفاری گفت: در چند سال اخیر دانشگاه توانسته ارتباط خوبی با بخش های مختلف نفت از جمله مناطق نفت خیز جنوب و حفاری برقرار کند.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز اضافه کرد: خوشبختانه توانسته ایم اعتماد حوزه نفت را با اجرای موفقیت آمیز پروژه ها جلب کنیم.

وی ادامه داد: تفاهم نامه منعقد شده اخیر در حوزه نیاز شرکت ملی حفاری است که امیدواریم به انجام قرارداد هایی منجر شود و بتوانیم وظیفه خود را در قبال این صنعت ادا کرده و نیاز ها را رفع کنیم.

بومی سازی و انتقال فناوری های نوین، بهره گیری بهینه از پتانسیل های دانشگاه از جمله قطب علمی حفاری و مرکز تحقیقات حفاری در تعریف و اجرای پروژه های پژوهشی، تعریف و حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی خصوصاً درزمینه مدیریت تکنولوژی در صنعت حفاری با موضوع شرکت ملی حفاری ایران، وبهره گیری متقابل از اعضای هیئت علمی و کارکنان شرکت در برگزاری دوره ها و سمینار های علمی و پژوهشی از محور های همکاری در این تفاهم نامه است.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات خوزستان جمعه، 22 آذرماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز گشایش یافت و تا دوشنبه، 25 آذرماه همه روزه از ساعت 9 الی 17 میزبان بازدید کنندگان و علاقه مندان به آشنایی با توانمند های داخلی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 709

به "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید