حسینی: 9 مسابقه مانده، بازی به بازی پیش می رویم ، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند

به گزارش مجله باهام، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قهرمانی به دست آوردند، اما حرف مالی نزدند و بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

حسینی: 9 مسابقه مانده، بازی به بازی پیش می رویم ، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند

به گزارش گروه ورزشی مجله باهام، سیدجلال حسینی در خصوص آمادگی تیم پرسپولیس برای آغاز لیگ برتر گفت: از روزی که لیگ تعطیل شده، بازیکنان با برنامه ریزی، تمرینات اختصاصی را انجام داده اند و بدن های آماده ای دارند و می توانند با سه هفته کار گروهی، آماده انجام مسابقات شوند.

وی در خصوص چهارمین قهرمانی پرسپولیس اعلام کرد: از اول فصل روزهای سختی را داشتیم. بازیکنان خیلی تلاش کردند، حرف هایی که زده می شود فشار را روی بازیکنان زیاد می کند. ما رقبای سختی را داریم. امیدواریم بازی به بازی پیش برویم و نتایج مان را کسب کنیم. در اولین روز تمرین حتما به بازیکنان گوشزد می شود که شرایط را درک کنند. 9 بازی مانده و باید در آنها پیروزی کسب کنیم.

حسینی در خصوص دریافتی بازیکنان پرسپولیس به برنامه تهران ورزشی گفت: رسول پناه تلاش کرد و این پول واریز شد. قبل از عید سه درصد پرداختی داشتیم. یکسری مسائل هنوز وجود دارد، بازیکنان ما هم خیلی تلاش کردند، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند. بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط بهداشتی محل تمرین این تیم اعلام کرد: من شرایط رختکن و تونل ضد عفونی باشگاه را دیدم و همه چیز خوب است. می گویند تا یکی تا دو سال آینده این ویروس وجود دارد. بهتر است یک برنامه ریزی درستی انجام دهند. برای سال آینده باید بگویند چه برنامه ای دارند. نمی شود بگوییم فصل بعد لیگ برگزار نمی شود. این بیماری ادامه دار است. همه به سر کارشان رفته اند. با وجود این بیماری سخت ما چه فرقی داریم که نباید به میدان برویم.

حسینی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: باید خود بازیکنان و تیم ها مراقب خودشان باشند. نمی شود گفت داخل هتل و هواپیما قبل از ما چه کسی حضور داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1134

به "حسینی: 9 مسابقه مانده، بازی به بازی پیش می رویم ، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: 9 مسابقه مانده، بازی به بازی پیش می رویم ، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید