خبرنگاران سیلاب جان کودک روستایی در شهرستان مشهد را گرفت

به گزارش مجله باهام، مشهد-خبرنگاران- معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: یک کودک با قرار دریافت در مسیل و کال محلی روستای نریمانی سفلی در بخش رضویه مشهد جان باخت.

خبرنگاران سیلاب جان کودک روستایی در شهرستان مشهد را گرفت

مهدی برامکی یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: این پسر بچه 13ساله به همراه دیگر بچه ها در حال بازی و عبور از این کال بود که متاسفانه جریان آب کودک را با خود برد و موجب فوت وی شد.

وی ادامه داد: شایسته است خانواده ها نسبت به عبور مرور از مسیل ها و کالها توجه بیشتری مبذول داشته و از بازی بچه ها در مسیل ها و محل های عبور سیلاب جلوگیری نمایند.

معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: در پی بارش های اخیر تخریب شبکه آب رسانی در مجتمع آب شرب سرقایه در بخش احمدآباد مشهد موجب قطع آب پنج روستا با حدود پنج هزار نفر جمعیت شد.

برامکی اضافه نمود: ماموران آبفای روستایی به محل اعزام شده اند اما به دلیل جاری شدن سیلاب نتوانستند شبکه آب رسانی را اصلاح نمایند لذا مقرر شد با فروکش کردن سیلاب فردا عملیات ترمیم شبکه آب رسانی انجام گردد.

وی اضافه نمود: آب رسانی به این روستاها تا وصل آب شرب با تانکر انجام می گردد.

شهرستان مشهد با 3.5 میلیون نفر جمعیت دارای سه بخش مرکزی، رضویه و احمدآباد است که از این تعداد سه میلیون نفر در شهر مشهد و 500 هزار نفر دیگر در حدود 500 روستای این شهرستان سکونت دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1041

به "خبرنگاران سیلاب جان کودک روستایی در شهرستان مشهد را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سیلاب جان کودک روستایی در شهرستان مشهد را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید