داور دربی: با یاری یکدیگر کرونا را شکست می دهیم

به گزارش مجله باهام، داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: من بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا هستند و دچار شکستگی شدند را درمان می کنم.

داور دربی: با یاری یکدیگر کرونا را شکست می دهیم

به گزارش مجله باهام به نقل از مجله باهام بیژن حیدری داور بین المللی فوتبال درباره یاریش به بیماران کرونایی اظهار کرد: من در حد توانم سعی کردم که به هموطنان عزیزم در دوران شیوع ویروس کرونا یاری کنم و کار زیادی نکردم. همه دوستان من تمایل دارند در این برهه زمان به مردم یاری نمایند. به هر حال همانند سایر جراحان در صورتی که مشکل خاصی پیش بیاید کوتاهی نمی کنم. با توجه به اینکه حوزه تخصصی من ارتوپدی است اگر افرادی همراه با شکستگی دچار ویروس کرونا شده باشد وظیفه من این است که کارم را به درستی انجام بدهم و درمان این افراد را در اولویت قرار دهم تا زودتر درمان و برای قرنطینه راهی خانه شوند.

وی ادامه داد: وظیفه ام را انجام می دهم و کار خارق العاده ای نمی کنم. شاید اقدامی که می کنم نسبت به سایر داوران فوتبال به چشم بیاید، اما به این صورت نیست. جا دارد من به همکاران پزشک خود یک خدا قوت بگویم چرا که آن ها از خود گذشتگی می نمایند و خدمات بسیار زیادی را به هموطنان ارائه می دهند. بیشتر پزشکان بدون چشم داشتی بیماران را درمان می نمایند و به کارشان عشق می ورزند. امیدوارم هموطنان عزیزم مسائل بهداشتی را رعایت نمایند تا خستگی به تن پزشکان و پرستاران باقی نماند. خیلی از افراد خانواده های خود را چندین ماه است ندیدند، چون می ترسند که ناقل باشند.

حیدری بیان نمود: از هموطنان درخواست می کنم که رعایت مسائل بهداشتی را نموده و خیال ننمایند بیماری کرونا از بین رفته است و همه باید عزم خود را جزم کنیم تا با یاری یکدیگر این ویروس را شکست بدهیم.

  • مثبت شدن تست کرونای تعداد دیگری از ورزشکاران
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1083

به "داور دربی: با یاری یکدیگر کرونا را شکست می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور دربی: با یاری یکدیگر کرونا را شکست می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید