درخواست علمای لبنان برای مقابله با دخالت های آمریکا

به گزارش مجله باهام، علمای لبنان بر ضرورت مقابله جدی با دخالت های کاخ سفید در امور داخلی لبنان و خاتمه دادن به تحرکات فتنه افکنانه سفیر آمریکا تاکید کردند.

درخواست علمای لبنان برای مقابله با دخالت های آمریکا

به گزارش گروه سیاسی مجله باهام به نقل از پایگاه خبری العهد، علمای لبنان با شرکت در یک نشست به منظور آنالیز آخرین شرایط دولت حسان دیاب نخست وزیر لبنان و با اشاره به حوادث اتفاق افتاده در رابطه با دخالت های مکرر سفیر آمریکا در امور داخلی کشورشان تاکید کردند: امیدواریم که درپی نشست مشترکی که میان دیاب و دوروتی شیا سفیر ایالات متحده آمریکا در بیروت صورت گرفته از میزان دخالت های واشنگتن در امور داخلی مان به شکل قابل ملاحظه ای کاسته گردد.

آنان همچنین ابراز امیدواری کردند که دوروثی طی این نشست و تبادل نظر با دیاب توجیه شده باشد که تمام مسائل و بحران هایی که ملت لبنان از آن ها رنج می برد نتیجه تحریم و فشارهای کاخ سفید است.

حاضران در این نشست همچنین با اشاره به روحیه مقاومتی و سخت ملت لبنان در برابر فشارهای خارجی تاکید کردند: لبنانی ها تحت تمام فشارها تاب خواهند آورد و میدان را به نفع آمریکایی ها خالی نخواهند گذاشت.

علمای لبنانی در خاتمه و پس از پرداخت به موضوعات منطقه مرتبط به کشورشان بر لزوم اقدام فوری دولت دیاب در راستای مقابله با دخالت های بی جای آمریکا در امور داخلی و سیاسی کشورشان تاکید کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1227

به "درخواست علمای لبنان برای مقابله با دخالت های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست علمای لبنان برای مقابله با دخالت های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید