درخواست کمک مرکز توانبخشی ذهنی پسران بالای 14 سال سبزوار

به گزارش مجله باهام، آریا مجد گفت: ما برای موسسه زمینی خریداری کردیم که برای ساخت و ساز آن با توجه به زیاد شدن هزینه ها به مشکل برخوردیم و به همین دلیل مکانی را کرایه کردیم و این معلولان را به آنجا انتقال دادیم، اما متاسفانه از عهده کرایه های مکان نیز بر نمی آییم.

درخواست کمک مرکز توانبخشی ذهنی پسران بالای 14 سال سبزوار

آریا مجد مدیر روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی ذهنی و نگهداری معلولین پسر بالای 14 سال طراوت در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی مجله باهام، درخصوص مسائل این موسسه گفت: ما در حال حاضر در این موسسه 50 مددجوی معلول ذهنی پسر بالای 14 سال داریم که تقریبا 40 نفر آنان تحت تکفل دولت نیستند.

وی ادامه داد: ما برای موسسه زمینی خریداری کردیم که برای ساخت و ساز آن با توجه به زیاد شدن هزینه ها به مشکل برخوردیم و به همین دلیل مکانی را کرایه کردیم و این معلولان را به آنجا انتقال دادیم، اما متاسفانه از عهده کرایه های مکان نیز بر نمی آییم و دیگر مشکل ما این است که این بچه ها از لحاظ ذهنی مشکل دارند واصلا متوجه نمی شوند که چه کاری انجام می دهند به طور مثال بعد از استفاده از سرویس بهداشتی آب را باز می گذارد و این مساله های کوچک تحمیل هزینه به مدیران موسسه می شود.

وی افزود: البته بچه هایی که خانواده دارند نیز دچار مشکل هستند، زیرا خانواده های آنان نیز کم بضاعت هستند، خانواده ضعیف بچه اش را به موسسه می سپارد خانواده هایی که توان مالی دارند که درگیر این مسائل نمی شوند.

آریا مجد گفت: بیشترین مشکل موسسه بر سر مکان است، ما یک زمینی را بیرون شهر خریداری کردیم به وسعت 3000 متر، اما نمی توانیم آن را بسازیم و از مسولین درخواست کمک برای ساخت و ساز زمین داریم، زیرا ما در شهر سبزوار تنها موسسه هستیم که پسران معلول ذهنی بالای 14 سال را نگهداری می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 11 دی 1398 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 631

به "درخواست کمک مرکز توانبخشی ذهنی پسران بالای 14 سال سبزوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست کمک مرکز توانبخشی ذهنی پسران بالای 14 سال سبزوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید