رودکی نایب رئیس انجمن کوراش شد، دلیریان رئیس کمیته فنی

به گزارش مجله باهام، با توجه اهمیت حضور در بازیهای آسیایی و رقابتهای قهرمانی دنیا از یک سو و گسترش روز افزون این رشته در کشور تغییرات گسترده ای در ساختار اداری این انجمن صورت گرفت. بر همین اساس سوی محمدرضا نصیری نژاد رئیس انجمن کوراش کشور احکام ارکان و کمیته های این انجمن برای یک دوره یک ساله صادر شد.

رودکی نایب رئیس انجمن کوراش شد، دلیریان رئیس کمیته فنی

از مهمترین این تغییرات می توان به حضور محمدرضا رودکی به سمت نایب رییس انجمن کوراش کشور اشاره نمود. وی عضو پیشین تیم ملی جودو و مدیر تیم های ملی در زمان تصدی محمد درخشان بود. این این انتصاب سمت مدیر تیم های ملی و از این پس تصمیمات فنی و انتخاب مربیان و جهت دهی فعالیت های آن و نظارت بر آنها به شورای فنی با مسئولیت مصطفی دلیریان پر افتخارترین کوراش کار کشور واگذار شد.

از دیگر تغییرات این انجمن می توان به حضور فریبا باقری باغان در سمت نایب رئیسی بانوان، محسن رستمی به عنوان رییس کمیته داوران، محسن بخشایی در سمت رییس کمیته آموزش و مربیان، ایرج اکبرلو رییس کمیته حقوقی و انضباطی، محمود زنده روحانی رییس کمیته اموراستانها، محمد وحیدپور اسفندیار رییس کمیته برگزاری رویدادها، حسن روشنایی رییس کمیته تیم های ملی، هادی پورانیان رییس کمیته امور بین الملل و سینا سلمان پور به عنوان رییس کمیته جانبازان و معلولین اشاره نمود.

ضمن اینکه کادر فنی تیم ملی بزرگسالان رضا مهنان (سرمربی)، قنبرعلی قنبری و محمد حسن مجلسی (مربی)، کادر فنی تیم ملی جوانان علی معلومات (سرمربی) ، حسین علی اکبری (مربی)، کادرفنی تیم های ملی بزرگسالان(بانوان) بتول پاکروح (سرمربی)، و فاطمه اسلامی (مربی) انتخاب و معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 12 آذر 1398 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 565

به "رودکی نایب رئیس انجمن کوراش شد، دلیریان رئیس کمیته فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رودکی نایب رئیس انجمن کوراش شد، دلیریان رئیس کمیته فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید