سرپرست استقلال: مجیدی و سعادتمند تلفنی با هم در ارتباطند، اسماعیلی و بازیکنان نیت صادقانه دارند

به گزارش مجله باهام، امیدوارم همه از این بیماری در امان باشند. امیدوارم شرایط به شکلی باشد که مسئله ای برای جان کسی به وجود نیاید.

سرپرست استقلال: مجیدی و سعادتمند تلفنی با هم در ارتباطند، اسماعیلی و بازیکنان نیت صادقانه دارند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی تیم با مدیرعامل باشگاه به صورت تلفنی در تماس هستند و اگر نیاز باشد، با هم جلسه برگزار خواهند کرد.

به گزارش فارس، سعید رمضانی که امروز نشستی را با سعادتمند برگزار کرده بود، در خصوص این جلسه گفت: در حال بررسی هستیم تا تمرینات را چگونه ادامه بدهیم. به مجموعه انقلاب می روم که برخی امور را پیگیری کنم.

وی در خصوص شرایط زمین چمن مجموعه انقلاب گفت: متاسفانه بحث کرونا باعث شد تا نتوانیم این موضوع را پیگیری کنیم. البته، پیمانکار هم کار را رها کرده است. ان شاالله چمن این مجموعه مطلوب خواهد شد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اظهارات فرشید اسماعیلی بیان نمود: فرشید یا سایر بازیکنان استقلال، همه نیت های صادقی دارند. شاید در شرایط احساسی یا پرداخت نشدن مطالبات، مصاحبه ای کرده باشد. ما خودمان با او صحبت می کنیم. البته امروز او در جلسه شرکت نخواهد کرد ولی با او صحبت خواهم کرد و به این نکته هم باید اشاره کنم که قصد او اهانت به باشگاه نیست.

رمضانی در خصوص پرداختی ها به میلیچ و دیاباته و شایعاتی که پیرامون عدم بازگشت این 2 بازیکن بعد از انتشار اسناد غیرواقعی مطرح شد، یادآور شد: فکر می کنم بحث آن اسناد اشتباه بود. باشگاه سندی به این 2 بازیکن ارائه نکرده است. گفتند دوستی قرار بوده این کار را انجام بدهد ولی قرار است این اسناد را چک کنند. میلیچ و دیاباته مسائل را درک می کنند. قطعا اگر قرار باشد پولی پرداخت شود، به آنها هم تعلق می گیرد.

وی در خصوص اینکه مجیدی و بازیکنان استقلال از اسماعیلی حمایت کردند و آیا فاصله ای بین مدیریت و مجیدی وجود دارد، گفت: ما همه یک تیم هستیم و فاصله ای وجود ندارد. با اسماعیلی صحبت می کنیم و مساله حل خواهد شد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص ادامه لیگ بیان نمود: امیدوارم همه از این بیماری در امان باشند. امیدوارم شرایط به شکلی باشد که مسئله ای برای جان کسی به وجود نیاید.

وی در پاسخ به این سوال که قرار نیست مجیدی با سعادتمند دیدار داشته باشد، گفت: این دو نفر با هم به صورت تلفنی در ارتباط هستند. اگر نیاز باشد، جلسه ای هم با هم خواهند داشت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1076

به "سرپرست استقلال: مجیدی و سعادتمند تلفنی با هم در ارتباطند، اسماعیلی و بازیکنان نیت صادقانه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال: مجیدی و سعادتمند تلفنی با هم در ارتباطند، اسماعیلی و بازیکنان نیت صادقانه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید