شیوع کرونا در ایران به روایت پرس تی وی

به گزارش مجله باهام، شیوع ویروس کرونا در ایران و اقدامات، چالش ها و پیش بینی مقامات از پایان آن در برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) در شبکه پرس تی وی مورد واکاوی قرار می گیرد.

شیوع کرونا در ایران به روایت پرس تی وی

به گزارش خبرنگار فرهنگی مجله باهام، در این برنامه به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی با توجه به شیوع کنترل نشده ویروس جدید کرونا با نام اختصاصی COVID-19 به واقعیت ها، حواشی و آمار های آن در ایران پرداخته شده و رویکرد و شیوه مواجهه مسئولین ایران در مقایسه با استاندارد های جهانی و همچنین کشور های منطقه مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

این برنامه ضمن مروری بر آغاز انتشار ویروس در ایران از شهر قم به گفتگو درخصوص نظریه های مختلف در خصوص شیوه ورود آن به ایران و اعلام عمومی شیوع این بیماری در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و انجام بعضی تمهیدات از جمله تجهیز و ضدعفونی کردن سایت های زیارتی و ارسال توصیه های عمومی از طرق مختلف برای جلوگیری از انتشار بیشتر در روز انتخابات می پردازد.

اقدام بعضی دولت های منطقه در پنهان کردن آمار بیماری کرونا، احتکار ماسک های پزشکی و محلول های ضدعفونی کننده توسط بعضی سودجویان در کشور، انتشار اخبار دروغ و جعلی توسط بعضی از مردم برای ایجاد آشوب در اذهان عمومی و کوشش گسترده دستگاه رسانه ای غرب برای بزرگنمایی جنبه های منفی این ویروس جدید از دیگر مباحث مورد آنالیز در این زمینه به شمار می رود.

این برنامه همچنین با اشاره به کوشش های در حال اجرا در داخل کشور برای ساخت کیت تشخیصی بیماری کرونا به نقد و گفتگو پیرامون کوشش ها و اقدامات موسساتی مانند انستیتو پاستور برای یافتن راه چاره و کوشش های وزارت بهداشت اعم از اختصاص بیمارستان هایی برای این موضوع و درمان رایگان به دستور دولت خواهد پرداخت.

ایران امروز با اجرای لیلا فرامرزی ساعت 00:03 بامداد چهارشنبه 14 اسفند از شبکه پرس تی وی پخش می گردد. تکرار این برنامه چهارشنبه در سه نوبت در ساعات 05:00، 12:00 و 17:00 و پنجشنبه در دو نوبت در ساعات 07:00 و 20:00 و آدینه ساعت 16:00 روی آنتن خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 937

به "شیوع کرونا در ایران به روایت پرس تی وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع کرونا در ایران به روایت پرس تی وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید