عامل سوءقصد به جان نخست وزیر کانادا متهم شناخته شد

به گزارش مجله باهام، سرباز ذخیره ارتش کانادا که به جرم راندن یک کامیون به سمت محل سکونت نخست وزیر دستگیر شده، به تهدید به قتل یا مجروح کردن ترودو متهم شده است.

عامل سوءقصد به جان نخست وزیر کانادا متهم شناخته شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به نوشته روزنامه دیلی میل، پلیس کانادا کوری اورن، سرباز ذخیره ارتش کانادا را که به سلاح M-14 و یک هفت تیر و دو شات گان حین ورود به زمین های محل سکونت جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا مسلح بود، متهم کرد. این حمله به قصد کشتن یا مجروح کردن ترودو دوم ژوئیه رخ داد. وی همچنین به داشتن انبار مهمات با ظرفیت بالا و ممنوعه متهم شده است.

علاوه بر داشتن 21 قبضه سلاح، این سرباز ارتش کانادا همچنین به تهدید کلامی ترودو نیز متهم شده است.

این مرد 46 ساله از اعضای رنجرهای ارتش کانادا، دوم ژوئیه کامیون خود را به سمت محل سکونت ترودو و خانواده اش راند. درهای ورودی آهنی محل سکونت ترودو مانع از ورود این سرباز به داخل محوطه شد اما گمان می رود که وی خودش را در باغ گل های رز مخفی کرد. 13 دقیقه پس از این رویداد، وی پیروز شد از ورودی ها عبور کند که با نیروهای امنیتی روبرو شد. این مساله نگرانی هایی را درباره شکاف عظیم امنیتی در محل سکونت نخست وزیر کانادا به وجود آورده است.

این سرباز ذخیره ارتش کانادا همچنان در بازداشت می ماند تا دادگاهش 17 ژوئیه برگزار گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1175

به "عامل سوءقصد به جان نخست وزیر کانادا متهم شناخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل سوءقصد به جان نخست وزیر کانادا متهم شناخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید