عملیات احداث راستا دوچرخه در کریمخان تکمیل شد ، بهسازی پیاده روهای تهران با بتن الیافی

به گزارش مجله باهام، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران از فرایند تکمیل پروژه بهسازی مسیرهای پیاده رو خیابان کریمخان بازدید کرد.

عملیات احداث راستا دوچرخه در کریمخان تکمیل شد ، بهسازی پیاده روهای تهران با بتن الیافی

به گزارش خبرنگاران، در بهسازی پیاده رو خیابان کریمخان از بتن الیافی و افزودنی های پلیمری استفاده شده است. اجرای عملیات بهسازی معابر با این بتن ها باعث افزایش مقاومت خمشی و سایشی سطح معبر و دوام بیشتر لایه روسازی می شود.

استفاده از بتن های خاص مانند بتن های خودمتراکم، غلتکی و الیافی در ساخت و سازهای عمرانی پایتخت در احداث و بهسازی معابر تهران توسعه پیدا کرده است.

سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در حاشیه این بازدید از پروژه بهسازی راستاهای پیاده رو خیابان کریمخان، از اتمام بخشی از پروژه بهسازی راستاهای پیاده رو خیابان کریمخان خبر داد و گفت: بهسازی راستاهای پیاده رو و احداث راستا دوچرخه در بخش حدفاصل خیابان حافظ تا خیابان ماهشهر به اتمام رسیده است.

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، عملیات اجرایی پروژه بهسازی راستاهای پیاده رو خیابان کریمخان در بخش حدفاصل خیابان ماهشهر تا مترو شهدای هفتم تیر به سرعت ادامه دارد.

فاز نخست پروژه بهسازی راستا پیاده رو خیابان کریمخان که همزمان با ایجاد راستا دوچرخه در حال انجام است، ضلع جنوبی این معبر حد فاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفتم تیر را در بر می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 936

به "عملیات احداث راستا دوچرخه در کریمخان تکمیل شد ، بهسازی پیاده روهای تهران با بتن الیافی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات احداث راستا دوچرخه در کریمخان تکمیل شد ، بهسازی پیاده روهای تهران با بتن الیافی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید