محافظه کاران در انتخابات آینده کانادا شکست می خورند

به گزارش مجله باهام، خبرنگاران: بر اساس یک نظرسنجی جدید، نیمی از مردم کانادا در انتخابات آینده به حزب محافظه کار رای نخواهند داد.

محافظه کاران در انتخابات آینده کانادا شکست می خورند

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل مجله باهام به نقل از پرس تی وی، در این نظرسنجی که از یک هزار کانادایی و در روزهای 16 تا 19 ژوئن به عمل آمده است، از مصاحبه شوندگان پرسیده شد شما به کدام حزب رای نخواهید دید که 51.5 درصد اعلام کردند که به محافظه کاران رای نخواهند داد.

این در حالی است که حدود هفت ماه قبل کسانی که به محافظه کاران رای نمی دادند 36.4 درصد بود.

نیک نانوس یکی از برگزارکنندگان این نظرسنجی گفت نتایج این نظرسنجی بیانگر کاهش تعداد رای دهندگان محافظه کار در طول چند ماه گذشته است.

تعداد کانادایی هایی که به لیبرال ها رای می دهند 62.4 درصد است که در مقایسه با نظرسنجی مشابهی در چند ماه قبل حدود 11 درصد افزایش را نشان می دهد.

در یک نظرسنجی دیگر که در 28 ژوئن به عمل آورده است ، لیبرال ها با 34.2 درصد آراء از محافظه کاران با 31.3 درصد پیش هستند. در همین حال حمایت از نودمکرات ها نیز به 25.3 درصد افزایش یافته است.

محافظه کاران در کانادا این اواخر با مسائل فراوانی روبرو بودند که از آن جمله می توان به رسوایی هزینه های اقتصادی نمایندگان این حزب در مجلس سنا اشاره نمود.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 264

به "محافظه کاران در انتخابات آینده کانادا شکست می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محافظه کاران در انتخابات آینده کانادا شکست می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید