مسکو: قاطعانه با بازگشت تحریم های شورای امنیت علیه ایران مخالفت می کنیم

به گزارش مجله باهام، معاون وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه آمریکا کوشش هایی را برای بازگرداندن تحریم های شورای امنیت علیه ایران شروع نموده است، تأکید کرد که مسکو و دیگر اعضای جامعه بین الملل قاطعانه با این سناریو مخالفت خواهد نمود.

مسکو: قاطعانه با بازگشت تحریم های شورای امنیت علیه ایران مخالفت می کنیم

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله باهام به نقل از ریانووستی، سرگئی ریابکوف معاون سیاسی وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه در خاتمه نشست کمیسیون مشترک برجام که با در سطح معاونین و مدیران کل در وین برگزار گردید، تأکید کرد که مسکو و اعضای مسئولیت پذیر جامعه بین الملل قاطعانه در برابر کوشش های آمریکا برای بازگرداندن تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران ایستادگی خواهند کرد.

ریابکوف در تبادل نظر با مجله باهام گفت: من فکر می کنم که در هر صورت کوشش های احتمالی آمریکا برای فعال کردن این سناریوها -هم تمدید تحریم تسلیحاتی و هم بازگرداندن تحریم های شورای امنیت- با مخالفت قاطعانه ما یعنی اعضای مسئولیت پذیر جامعه بین الملل روبرو خواهد شد. در خاتمه باید تأکید کنم که شورای امنیت نباید به آلت دست واشنگتن تبدیل گردد. ما اجازه نخواهیم داد که این اتفاق رخ دهد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 24 فروردین 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 921

به "مسکو: قاطعانه با بازگشت تحریم های شورای امنیت علیه ایران مخالفت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: قاطعانه با بازگشت تحریم های شورای امنیت علیه ایران مخالفت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید