مسکو: نظامیان کشته شده ترکیه در پست های دیده بانی مستقر نبودند

به گزارش مجله باهام، سخنگوی نهاد ریاست جمهوری روسیه گفت نظامیان ترکیه در زمان وقوع حمله ای که منجر به کشته شدن تعددی از آنها در استان ادلب شده است، در پست های دیده بانی خود مستقر نبوده و در بین عناصر تروریستی حضور داشته اند.

مسکو: نظامیان کشته شده ترکیه در پست های دیده بانی مستقر نبودند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله باهام به نقل از منابع خبری، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین (نهاد ریاست جمهوری روسیه) روز آدینه در یک نشست خبری تأکید که نیروهای ترکیه ای مستقر در استان ادلب سوریه در هنگام حمله ای که منجر به کشته و زخمی شدن دهها نفر از آنها شده است، خارج از پست های دیده بانی خود بوده و ارتش ترکیه نیز حضور آنها در محل های تجمع گروههای تروریستی در استان ادلب را به روسیه اطلاع نداده است.

این مقام روس با اشاره به اینکه ارتش ترکیه بر اساس توافقات اجرا شده موظف بوده است که مانع انجام اقدامات تروریستی از سوی عناصر مسلح تحت حمایت خود گردد، توضیح داد: ارتش ترکیه در انجام این کار ناموفق بوده است. ما امیدواریم که ارتش ترکیه از این پس همه کوشش خود را برای حفاظت از نیروها نظامی و اماکن دیپلماتیک روسیه در سوریه انجام دهد.ما نیز هر کاری بتوانیم برای حفاظت از نظامیان ترکیه ای مستقر در پست های دیده بانی در استان ادلب انجام خواهیم داد.

سخنگوی کاخ کرملین در ادامه با اشاره به اینکه نشست شورای امنیت ملی روسیه به ریاست ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور و با حضور تمامی اعضای دائم شورا برگزار شده است، گفت: حاضران در این نشست ابراز امیدواری کردند که اوضاع در ادلب رو به بهبود برود و دولت ترکیه تعهدات خود در دفاع از نیروها و اماکن دیپلماتیک روسیه در سوریه را با تمام توان انجام دهد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 25 فروردین 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 925

به "مسکو: نظامیان کشته شده ترکیه در پست های دیده بانی مستقر نبودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: نظامیان کشته شده ترکیه در پست های دیده بانی مستقر نبودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید