مطهری: فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن&zwnjهای مختلف را تست کنیم، خودمان کارمان را سخت کردیم

به گزارش مجله باهام، مربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال توقف تیمش در مسجدسلیمان گفت: حدود 25 روز دیگر فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن های مختلف را تست کنیم.

مطهری: فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن&zwnjهای مختلف را تست کنیم، خودمان کارمان را سخت کردیم

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم امکانات در مسجدسلیمان کم است. من می خواهم به مسجدسلیمان رسیدگی نمایند. برای تیمی که در لیگ برتر است این امکانات خیلی کم است. ما هیچ وقت دنبال بهانه نیستیم، ولی در شأن مسجدسلیمان نیست که یک هتل ندارد. من دوست دارم فوتبال مسجدسلیمان پیشرفت کند. من از مسئولان می خواهم یاری نمایند. ما با یک شرایط سخت به این شهر رسیدیم و این کار را خیلی سخت می نماید. امیدوارم حداقل یک فرودگاه باشد تا راحت به این شهر سفر گردد.

وی اضافه نمود: درباره شرایط فنی بازی باید بگویم، ما باید امروز کمی حملات غیرکلاسیک انجام می دادیم. با تعویض های مان سعی کردیم این کار را انجام دهیم، ولی از فرصت های مان استفاده نکردیم. اگر ضربه پنالتی ما گل می شد فرایند بازی خیلی تغییر می کرد و تیم نفت باز می شد. ما یک مقدار کار را خودمان سخت کردیم، ولی بچه ها زحمت کشیدند و به آنها خسته نباشید می گویم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دلیل نیمکت نشینی وحید امیری و احسان پهلوان در این بازی توضیح داد: ما حدود 25 روز دیگر فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن های مختلف را تست کنیم. امیری و پهلوان بازیکنان تأثیرگذاری هستند، ولی باید تیم مان را تست و خودمان را آماده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1476

به "مطهری: فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن&zwnjهای مختلف را تست کنیم، خودمان کارمان را سخت کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن&zwnjهای مختلف را تست کنیم، خودمان کارمان را سخت کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید