نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را در سامراء بازداشت کردند

به گزارش مجله باهام، به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات های ضد تروریستی ارتش عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای عراقی به همین دلیل عملیات ضد تروریستی جدیدی را علیه بقایای تکفیری ها در شهر سامراء کلید زدند.

نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را در سامراء بازداشت کردند

بر اساس این گزارش، رسانه های عرب زبان اعلام کردند که در جریان عملیات مذکور، نیروهای عراقی پیروز شدند 4 عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت نمایند. عناصر بازداشت شده پیشتر نیز تحت تعقیب بودند که در نهایت توسط دستگاه اطلاعات عراق شناسایی شدند.

این درحالی است که روز گذشته تروریست های تکفیری داعش کوشش کردند بر منطقه ای در جنوب سامراء واقع در استان صلاح الدین سیطره یابند. هدف اصلی و اساسی تروریست ها از یورش به جنوب سامراء تسلط بر منطقه تل الذهب بود.

با این حال، کوشش تکفیریهای داعش در جنوب سامراء با دخالت به موقع نیروهای عراقی و حشد شعبی روبرو شد. نیروهای مقاومت توانستند مانع از پیشروی تکفیریها در جنوب سامراء شوند. نیروهای حشد شعبی شماری از عناصر تکفیری را در جنوب سامراء به شدت زخمی کردند. در همین حال، تعدادی دیگر از عناصر تکفیری نیز فرار را بر قرار ترجیح داده و از جنوب سامراء گریختند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1418

به "نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را در سامراء بازداشت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را در سامراء بازداشت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید