هیچ مصدوم فوتی ناشی از واژگونی اتوبوس اردبیل به تهران نداشتیم

به گزارش مجله باهام، رییس بیمارستان بوعلی سینا خرم دره گفت: هیچ مصدوم انتقالی به بیمارستان بوعلی فوت نشده است.

هیچ مصدوم فوتی ناشی از واژگونی اتوبوس اردبیل به تهران نداشتیم

سعید فرهادی در گفت وگو با مجله باهام، با بیان این که بر اثر واژگونی اتوبوس اردبیل به تهران در آزادراه قزوین - زنجان، 15 مصدوم در بیمارستان بوعلی سینا خرم دره پذیرش شدند، اظهار کرد: در ساعت 2 بامداد شب گذشته، تعداد 6 نفر مصدوم در تصادف پراید و پژو به بیمارستان بوعلی سینا منتقل و مصدومان تصادف دوم در ساعت 6 صبح به این مرکز انتقال داده شدند.

وی ادامه داد: پس از انتقال مصدومان توسط نیروهای فوریت خرم دره به این مرکز، با حضور به موقع تیم بحران و تیم پزشکی و کوشش پرسنل درمانی بلافاصله اقدامات درمانی و مراقبتی از جمله سی تی اسکن، سونوگرافی، ویزیت جراحی و ویزیت ارتوپدی انجام گرفت.

این مسئول با اشاره به این که از 21 مصدوم انتقالی، 2 تن با حال عمومی خوب ترخیص و تعداد 5 نفر به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند، ادامه داد: همچنین تعداد 14 نفر نیز جهت ادامه درمان در بخش های جراحی این مرکز بستری هستند.

به گزارش مجله باهام، در تصادف زنجیره ای که بامداد روز گذشته در اتوبان زنجان به قزوین به وقوع پیوست، تعداد 39 نفر مصدوم شدند که 10 نفر از آنان به تاکستان، 14 نفر به ابهر و 15 نفر به بیمارستان خرم دره انتقال یافتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 22 آبان 1398 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 520

به "هیچ مصدوم فوتی ناشی از واژگونی اتوبوس اردبیل به تهران نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ مصدوم فوتی ناشی از واژگونی اتوبوس اردبیل به تهران نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید