وزیر صمت: فولاد بزودی در بازار بورس عرضه می گردد

به گزارش مجله باهام، تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت براساس قانون و در راستای اجماع تشکل های بخش خصوصی، دولت و مجلس مقرر شد تا بعد از ابلاغ دولت هرچه سریعتر فولاد در بازار بورس عرضه گردد و این موضوع به تدریج بر قیمت فولاد در بازار تاثیر خواهد گذاشت.

وزیر صمت: فولاد بزودی در بازار بورس عرضه می گردد

به گزارش روابط عمومی مجلس، رزم حسینی در نشست امروز دوشنبه با علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی برای آنالیز قیمت فولاد، با اشاره به اینکه براساس قانون باید فولاد در بازار بورس عرضه گردد، گفت: در راستای اجماع تشکل های بخش خصوصی، دولت و مجلس مقرر شد، بعد از ابلاغ دولت هرچه سریعتر فولاد در بازار بورس عرضه و این قانون اجرا گردد.

به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت، عرضه فولاد در بازار بورس به تدریج بر قیمت فولاد در بازار تاثیر خواهد گذاشت.

رزم حسینی با بیان اینکه حداقل خرید فولاد در بازار بورس 20 تُن است و هر شخص می تواند با این ظرفیت خرید کند، اضافه نمود: تجربه 6 ماه گذشته در بازار بورس خوب بوده و مسلما در بحث فولاد هم بخوبی ادامه پیدا خواهد نمود.

وی تاکید نمود: با افرادی که خلاف قانون در بیرون از بازار بورس اقدام به عرضه فولاد نمایند، به وسیله تعزیرات برخورد خواهد شد، همانطور که طی چند ماه گذشته از همین طریق با متخلفان برخورد و سخت گیری شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1368

به "وزیر صمت: فولاد بزودی در بازار بورس عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر صمت: فولاد بزودی در بازار بورس عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید