دل بوسکه: شکست مان برابر ایتالیا را با افتخار می پذیریم، با رئیس فدراسیون درباره آینده ام صحبت خواهم کرد

با وجود شکست ماتادورها برابر ایتالیا و حذف شان از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، سرمربی آنها گفت که از عملکرد شاگردان راضی است.

دل بوسکه: شکست مان برابر ایتالیا را با افتخار می پذیریم، با رئیس فدراسیون درباره آینده ام صحبت خواهم کرد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، ویسنته دل بوسکه در واکنش به شکست 2 بر صفر شاگردانش برابر ایتالیا در بازی ماقبل پایانی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 که منجر به حذف آنها از گردونه رقابت ها شد، به خبرنگاران گفت: الان بهترین زمان برای صحبت کردن راجع به بازی نیست اما ما با افتخار و سری بالا این شکست را می پذیریم. باید بازی را تحلیل و اشتباهات مان را شناسایی کنیم. ما در نیمه اول به اندازه کافی شجاعانه بازی نکردیم. در نیمه دوم بازی مان بهتر شد اما نتوانستیم بر توپ و میدان مسلط شویم.

وی ادامه داد: ایتالیا تیمی قدرتمند، فیزیکی و مستحکم است. در نیمه دوم دروازه مان به اندازه نیمه اول تهدید نشد اما باز هم به آنچه می خواستیم نرسیدیم. حریف تیم بهتری در این بازی بود و برایش آرزوی بهترین ها را دارم.

سرمربی ماتادورها درباره آینده اش و اینکه آیا همچنان به فعالیت خود در تیم ملی اسپانیا ادامه می دهد، مطرح نمود: تیم ملی اسپانیا به کارش ادامه خواهد داد. من اما درباره آینده ام با رئیس فدراسیون صحبت خواهم کرد. باید درباره آینده تیم شفاف سازی صورت بگیرد، چون از ماه سپتامبر دوباره باید کارش را (در مرحله انتخابی جام جهانی 2018) شروع کند.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 دی 1398 شناسه مطلب: 643

به "دل بوسکه: شکست مان برابر ایتالیا را با افتخار می پذیریم، با رئیس فدراسیون درباره آینده ام صحبت خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دل بوسکه: شکست مان برابر ایتالیا را با افتخار می پذیریم، با رئیس فدراسیون درباره آینده ام صحبت خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید