همه اخبار و مقاله ها

عربستان صادرات نفت به خریداران عظیم آسیایی خود را کاهش داد

منابع مطلع خبر دادند عربستان حجم نفت بارگیری شده برای تحویل در ماه جولای برای حداقل 5 خریدار عظیم خود در آسیا را کاهش داده است.

22 مرداد 1399

پدرو آلمودوار فیلم صدای انسانی را به جشنواره ونیز رساند

چند روز قبل لیست آثار حاضر در بخش های مختلف جشنواره ونیز 2020 اعلام شد، اما هم اکنون به صلاح دید آلبرتو باربارا، دبیر باسابقه جشنواره ونیز، دو فیلم صدای انسانی از پدرو آلمودوار و یک شب در میامی از رجینا کینگ به بخش خارج از مسابقه هفتاد و هفتمین دوره جشنواره...

22 مرداد 1399

آتش سوزی در ساختمان اصلی صدا و سیما

ساختمان اصلی صدا و سیما موسوم به ساختمان شیشه ای دچار آتش سوزی شد

21 مرداد 1399

دانلود فیلم کلاس فرهنگ و هنر پایه نهم مورخ 20 خرداد

فیلم کلاس فرهنگ و هنر پایه نهم که توسط شبکه آموزش فراوری شده، در سایت خبرنگاران منتشر شده است.

20 مرداد 1399

مروری بر تاریخچه اکتشاف طلای سیاه در ایران؛ چگونه نفت در ایران کشف شد؟

نخستین تحرکات اکتشاف نفت در منطقه خاورمیانه از پهنه خوزستان آغاز شد و حاصل کاوش های سنتی به کشف نفت در چاه نمره یک مسجد سلیمان انجامید.

20 مرداد 1399

بهادری: مدیران مانند استقلال و پرسپولیس به نفت مسجدسلیمان نگاه نمایند، برای خرید آب معدنی هم مشکل داریم

عطاءالله بهادری، رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که این باشگاه برای خرید آب معدنی خود هم مشکل دارد و مسئولان باید به این باشگاه رسیدگی نمایند.

20 مرداد 1399

خبرنگاران آتش سوزی دوباره جنگل کرخه مهار شد

دزفول- خبرنگاران- رییس پارک ملی کرخه شوش گفت: آتش سوزی دوباره در منطقه حفاظت شده کرخه با کوشش نیروهای منابع طبیعی مهار شد.

19 مرداد 1399

خبرنگاران تهیه شناسنامه فنی ساختمان چه تاثیری در ایمنی پایتخت دارد؟

تهران- خبرنگاران- عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران می گوید که با وجود گسل های متعدد در پایتخت، تهیه شناسنامه فنی ساختمان گام مهمی برای تامین ایمنی شهر محسوب می گردد.

19 مرداد 1399

شکستن قانون حق انتشار ، توییتر ویدئوی تبلیغاتی ترامپ را حذف کرد

مدیران توییتر ویدئوی کارزار تبلیغاتی دانلد ترامپ را که رئیس جمهوری آمریکا و هفت هزار کاربر دیگر برای ادای احترام به جورج فلوید بازنشر نموده بودند، به دلیل نقض قوانین مربوط به حق مولف (حق امتیاز) غیر فعال کردند.

18 مرداد 1399

آتش سوزی در انبار دپوی سیلندر گاز مهار شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شیراز گفت: انبار حاوی دپوی سیلندر گاز براثر آتش سوزی در شهر شیراز دچار حریق شد.

18 مرداد 1399

خانه به خانه با کتاب در مسجدسلیمان

به گزارشخبرنگار خبرنگاران در خوزستان، آذر شهبازی با بیان این مطلب اضافه نمود: در راستای اقدامات توسعه ای و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی دفتر تسهیل گری نمره هشت مسجدسلیمان با در نظر دریافت تعطیلی مدارس، پر کردن اوقات فراغت و قرنطینه خانگی بچه ها و نوجوانان...

17 مرداد 1399

مسکن مهر یا خرابه!

شرایط نامناسب مسکن مهر در شهرستان رامهرمز استان خوزستان را در قالب تصاویر مشاهده می کنید.

17 مرداد 1399

حذف یارانه ها چقدر جدی است؟

تکلیف حذف دهک های بالای درآمدی برای چندمین سال متوالی، در حالی پیش روی دولت قرار گرفته است که حداقل می تواند 10 هزار میلیارد تومان از محل آن در شرایط موجود صرفه جویی کند، اما این که دولت به حذف پردرآمد ها وارد می شود یا این که مانند گذشته محتاطانه عمل می...

16 مرداد 1399

ظرفیت های صنایع دستی کرمان با همکاری صدا وسیما معرفی می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی کرمان با اشاره به روز جهانی صنایع دستی گفت: با همکاری صداوسیما ظرفیت های صنایع دستی این استان معرفی می گردد.

16 مرداد 1399

رضایی: فعلاً خودتان را از باتلاق خارج کنید ، مذاکره با شما سم است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شما [دولت آمریکا] از باتلاق خودساخته هم که بیرون بیایید مذاکره باشما سم است. فعلا که در باتلاق هستید.

15 مرداد 1399

ادامه تظاهرات در واشنگتن با وجود شروع مقررات منع آمد و شد

هزاران معترض آمریکایی با وجود شروع مقررات منع آمد و شد در واشنگتن، همچنان به تظاهرات خود ادامه دادند.

15 مرداد 1399

چرا تماشای خوردن غذاهای عجیب، جذاب است؟

ویدئوهای خوردن غذاهای چندش آور، تند یا حجیم تقریباً در بیشتر شبکه های اجتماعی دیده می شوند و هواداران خود را دارند. هوادارانی که ممکن است حتی با نگاهی چندش آور و ناخوشایند به ویدئوها نگاه نمایند اما همچنان این ویدئوها دیده شده و هر روز بیشتر و بیشتر فراوری...

14 مرداد 1399

توصیه های فیفا برای برگزاری فوتبال در روزهای کرونایی

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با انتشار مقاله ای با عنوان کووید 19: ملاحظات پزشکی برای بازگشت به فعالیت های فوتبال، خط مشی را برای فدراسیون و اتحادیه های عضو خود به منظور از سرگیری رقابت های فوتبال در سراسر جهان مشخص کرده که در زیر موارد مهمی از این ملاحظات...

14 مرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا با همتایان غربی خود درباره ایران مصاحبه کرد

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در حساب کاربری اش در توئیتر از مصاحبه با همتایان کانادایی، نیوزلندی، انگلیسی و اتریشی خود اطلاع داد.

13 مرداد 1399

ابعاد و زوایا ماجرای جعل مدارک تحصیلی در کشور

خرید و فروش مقاله، خاتمه نامه و مدرک دانشگاهی در کشور ما نه موضوعی تازه است و نه پدیده ای که بتوان آن را تکذیب کرد، امروزه دیگر گوش همه به اخبار پیرامون این موضوع آشنا است؛ این موضوع برای اولین بار حدود 5 سال پیش پس از افشای سرقت های علمی چند استاد برجسته...

12 مرداد 1399
تعداد: (1154)