اخبار و رویدادها

خانه به خانه با کتاب در مسجدسلیمان

به گزارشخبرنگار خبرنگاران در خوزستان، آذر شهبازی با بیان این مطلب اضافه نمود: در راستای اقدامات توسعه ای و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی دفتر تسهیل گری نمره هشت مسجدسلیمان با در نظر دریافت تعطیلی مدارس، پر کردن اوقات فراغت و قرنطینه خانگی بچه ها و نوجوانان...

17 مرداد 1399

مسکن مهر یا خرابه!

شرایط نامناسب مسکن مهر در شهرستان رامهرمز استان خوزستان را در قالب تصاویر مشاهده می کنید.

17 مرداد 1399

حذف یارانه ها چقدر جدی است؟

تکلیف حذف دهک های بالای درآمدی برای چندمین سال متوالی، در حالی پیش روی دولت قرار گرفته است که حداقل می تواند 10 هزار میلیارد تومان از محل آن در شرایط موجود صرفه جویی کند، اما این که دولت به حذف پردرآمد ها وارد می شود یا این که مانند گذشته محتاطانه عمل می...

16 مرداد 1399

ظرفیت های صنایع دستی کرمان با همکاری صدا وسیما معرفی می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی کرمان با اشاره به روز جهانی صنایع دستی گفت: با همکاری صداوسیما ظرفیت های صنایع دستی این استان معرفی می گردد.

16 مرداد 1399

رضایی: فعلاً خودتان را از باتلاق خارج کنید ، مذاکره با شما سم است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شما [دولت آمریکا] از باتلاق خودساخته هم که بیرون بیایید مذاکره باشما سم است. فعلا که در باتلاق هستید.

15 مرداد 1399

ادامه تظاهرات در واشنگتن با وجود شروع مقررات منع آمد و شد

هزاران معترض آمریکایی با وجود شروع مقررات منع آمد و شد در واشنگتن، همچنان به تظاهرات خود ادامه دادند.

15 مرداد 1399

چرا تماشای خوردن غذاهای عجیب، جذاب است؟

ویدئوهای خوردن غذاهای چندش آور، تند یا حجیم تقریباً در بیشتر شبکه های اجتماعی دیده می شوند و هواداران خود را دارند. هوادارانی که ممکن است حتی با نگاهی چندش آور و ناخوشایند به ویدئوها نگاه نمایند اما همچنان این ویدئوها دیده شده و هر روز بیشتر و بیشتر فراوری...

14 مرداد 1399

توصیه های فیفا برای برگزاری فوتبال در روزهای کرونایی

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با انتشار مقاله ای با عنوان کووید 19: ملاحظات پزشکی برای بازگشت به فعالیت های فوتبال، خط مشی را برای فدراسیون و اتحادیه های عضو خود به منظور از سرگیری رقابت های فوتبال در سراسر جهان مشخص کرده که در زیر موارد مهمی از این ملاحظات...

14 مرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا با همتایان غربی خود درباره ایران مصاحبه کرد

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در حساب کاربری اش در توئیتر از مصاحبه با همتایان کانادایی، نیوزلندی، انگلیسی و اتریشی خود اطلاع داد.

13 مرداد 1399

ابعاد و زوایا ماجرای جعل مدارک تحصیلی در کشور

خرید و فروش مقاله، خاتمه نامه و مدرک دانشگاهی در کشور ما نه موضوعی تازه است و نه پدیده ای که بتوان آن را تکذیب کرد، امروزه دیگر گوش همه به اخبار پیرامون این موضوع آشنا است؛ این موضوع برای اولین بار حدود 5 سال پیش پس از افشای سرقت های علمی چند استاد برجسته...

12 مرداد 1399

فاجعه کرونایی ؛ فوتبال باعث مرگ 41 تماشاگر شد

یک گزارش غیررسمی نشان می دهد ملاقات لیورپول و اتلتیکومادرید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان این فصل اروپا باعث مرگ 41 نفر شده است.

12 مرداد 1399

بمب های هوشمند بالابان، قائم و یاسین چه مشخصاتی دارند؟

بمب های هوشمند راهنمایی شونده بالابان و یاسین و نیز بمب هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده قائم، سه محصولی هستند که توسط وزارت دفاع طراحی و فراوری شده است و از ویژگی های منحصربه فردی بهره می برند.

12 مرداد 1399

دانشمندان انگلیسی درباره برنامه دولت برای خروج از قرنطینه هشدار دادند

مشاوران علمی دولت انگلیس با اشاره به آمار بالای شیوع ویروس کرونا در این کشور نسبت به آنچه برنامه پرشتاب دولت برای تسهیل قرنطینه در این کشور نامیدند ابراز نگرانی کرده و هشدار دادند که این فرایند به ایجاد موج دوم همه گیری کرونا منجر خواهد شد.

11 مرداد 1399

موافقت آمریکا با فروش 84 موشک پاتریوت به کویت

وزارت خارجه آمریکا از موافقت خود با فروش 84 فروند از جدیدترین نوع موشک سامانه پدافند هوایی پاتریوت به کویت اطلاع داد.

11 مرداد 1399

تست کرونای 17 نفر از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مثبت اعلام شد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مثبت بودون تست کرونای 17 نفر از دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه اطلاع داد.

7 مرداد 1399

درآمد چند میلیون خانوار ایرانی از اجاره مسکن تامین می گردد؟

خبرنگاران: از 12 میلیون خانوار تقریبا 34 درصد آنها تنها منبع درآمدشان دریافت پول اجاره بها املاک شخصیشان است و 7.5 درصد هم یارانه تنها منبع درآمدیشان است.

5 مرداد 1399

فلیک: منتظر جدال با دورتموند هستیم، از بازی با اینتراخت درس می گیریم

هانس دیتر فلیک با وجود پیروزی از شاگردانش خواست از اشتباهات بازی با اینتراخت فرانکفورت درس بگیرند.

5 مرداد 1399

خبرنگاران شب به خرس؛ روایتی از استحاله یک شخصیت

تهران- خبرنگاران- کتاب داستان شب به خرس نوشته عماد رضایی نیک، روایتی از تغییر انسانی به دست می دهد که برای سهم خود از دوستی، پول و عشق به کلی تغییر می نماید.

5 مرداد 1399

رژیمِ کم-کربوهیدرات می تواند فرایندِ زوال عقل در اثر افزایش سن را معکوس کند

آن ها دریافتند که گلوکز ثباتِ شبکه های مغز را کاهش می دهد، درحالیکه کِتون ها - که توسطِ کبد در رژیم های غذایی کم-کربوهیدارت فراوری می شوند-شبکه های مغز را باثبات تر می نمایند.

5 مرداد 1399

کاهش 12 تا 18 درجه ای دما در 4 استان ، ورود موج گرما به بیشتر مناطق کشور

سازمان هواشناسی با صدور هشداری از فعالیت سامانه بارشی در کشور و کاهش 12 تا 18 درجه ای دمای هوا در 4 استان طی 2 روز آینده اطلاع داد.

4 مرداد 1399
تعداد: (1053)