شروع دوره های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد

به گزارش مجله باهام، مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: دوره های آموزشی مرتبط با موضوع جذب گردشگران چینی که در دستور کار سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته، از اول مرداد ماه شروع می گردد.

شروع دوره های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

زاهد شفیعی، مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: با توجه به اینکه استراتژی جدید سازمان نفوذ به بازارهای نوظهور گردشگری است، اداره کل آموزش و مطالعات گردشگری دوره های آموزشی را برای فعالان گردشگری در دستور کار قرار داده است. دوره های آموزشی آشنایی با روحیات و خلقیات گردشگران چینی، الگوهای مسافرت گردشگران چینی، نرخ دهی و نحوه تعامل اقتصادی با شرکت های تور فرست چینی، اشتراکات و ارتباطات تمدنی و روابط چین و ایران در طول تاریخ، رویدادها و نمایشگاه های مهم گردشگری چین و نحوه شرکت در آنها و نحوه تعامل با آژانس داران و راهنمایان چینی بعضی از سرفصل های این بسته آموزشی تخصصی هستند.

مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: مؤسسات زیادی برای ورود به موضوع آموزش اعلام آمادگی نموده اند چون موسسه های آموزشی کمی را داریم که در حوزه چین فعال باشند و بتوانند یکی از سرفصل های آموزشی مشخص شده را به عهده بگیرند.

موسساتی که در زمینه آموزش شایسته هستند و در حوزه چین هم شهرت و تجربه دارند برنامه خودشان را ارائه می نمایند چون ما در این حوزه با فقر استاد رو به رو هستیم اکنون حدود 5 تقاضا داشته ایم ولی در حال حاضر با یک مجموعه کار می کنیم. مؤسسات دیگر هم می توانند در این حوزه وارد شوند ما محدودیتی قائل نمی شویم.

این دوره های آموزشی از اول مرداد ماه شروع می گردد و افرادی که می خواهند در حوزه گردشگری و بازار چین فعال باشند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 18 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 254

به "شروع دوره های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دوره های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید