برنامه ای برای تبدیل ایده به نمونه اولیه یک نانومحصول فناورانه

به گزارش مجله باهام، چهارمین دوره برنامه نانو استارتاپ به منظور گسترش خلاقیت و پرورش ایده ها و تبدیل آن به نمونه اولیه یک محصول فناورانه در حوزه نانو فناوری مرداد ماه سال آینده برگزار می شود.

برنامه ای برای تبدیل ایده به نمونه اولیه یک نانومحصول فناورانه

به گزارش مجله باهام، نانو استارتاپ یک برنامه حمایتی یک ساله است. در این برنامه تیم ها ایده های فناورانه خود را در قالب حل یک چالش فناورانه ارائه می کنند و در آن از تسهیلات مادی و معنوی مورد نیاز برای توسعه ایده خود بهره مند می شوند.

در نهایت نیز تیم به برنامه های حمایتی دیگر، سرمایه گذار یا مشتری متصل می شود. در واقع نانو استارتاپ برنامه ای برای توسعه کسب و کارهای نوپای این حوزه است.

علاقه مندان به شرکت در چهارمین دوره نانو استارتاپ باید در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو شرکت کنند.

این برنامه با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری برگزار می شود تا فناوران و متخصصان این حوزه در راستا توسعه فناوری و راه اندازی کسب و کار خود قرار گیرند.

بر اساس اعلام معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، چهارمین دوره این برنامه به حوزه آب رسانی و تامین آب، فاضلاب، مدیریت پسماند، بازیافت مواد، پاکسازی محیط زیست و سایر فعالیت های مرتبط تعلق دارد. البته ممکن است پذیرفته شدگان اولیه برنامه سابقه پژوهشی لازم را در حوزه آب و محیط زیست نداشته باشند. اگر این افراد ایده آماده ای را در سایر حوزه های فناورانه تا مرحله اثبات عملکرد یا نمونه آزمایشگاهی جلو برده باشند، نانو استارتاپ امکان توسعه آن ایده را فراهم می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 948

به "برنامه ای برای تبدیل ایده به نمونه اولیه یک نانومحصول فناورانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای برای تبدیل ایده به نمونه اولیه یک نانومحصول فناورانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید