سرمربی ابومسلم انتخاب شد

به گزارش مجله باهام، پس از رایزنی های فراوان پایان کادرفنی ابومسلم تعیین شدند و قرار است به زودی کار خود را در جمع مشکی پوشان مشهدی شروع نمایند.

سرمربی ابومسلم انتخاب شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از برگزاری چندین جلسه هیات مدیره، کادر مدیریتی باشگاه مکلف به شروع مذاکرات خود برای انتخاب سرمربی و اعضای کادرفنی تیم فوتبال جهت حضور در مسابقات لیگ دسته سوم شدند.

پس از مذاکرات طولانی مدت با چندین گزینه سرمربیگری، با اعلام محمدرضا عباسی مدیرعامل باشگاه ابومسلم، سعید خانی کاپیتان وفادار و ارزشمند باشگاه ابومسلم در اواخر دهه 80 به عنوان سرمربی جدید این باشگاه معرفی گردید.

محمدرضا عباسی مدیرعامل ابومسلم در تبادل نظر با سایت باشگاه درباره انتخاب سرمربی جدید گفت: سعید خانی مدرک مربیگری A آسیا را دارد و از سرمایه های ارزشمند مربیگری به شمار می رود و در زمره مربیان نسلِ جدید فوتبال ایران است؛ با اطمینان کامل به توانایی های ایشان، به جمع بندی کافی رسیدیم تا سکان تیم احیا شده و ریشه دار ابومسلم که زمانی سعید خانی عزیز در آن بازوبند کاپیتانی را به بازو می بست، را بسپاریم و با قدرت از انتخاب خود حمایت می کنیم و به تکرار دوباره روزهای خوش با راهنمایی سعید خانی امیدواریم.

وی اضافه کرد: جا دارد از آقای اکبر میثاقیان و آقای مجتبی سرآسیایی به عنوان دو چهره محبوب و ابومسلمی تشکر و قدردانی کنم؛ آن ها واقعا بزرگواری کردند و در حق باشگاه خودشان لطف داشتند و مطمئنا در پروژه تازه شروع شده احیای ابومسلم، به رهنمودهای این دو بزرگوار و تمامی پیشکسوتان ابومسلم و فوتبال خراسان نیازمندیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1434

به "سرمربی ابومسلم انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ابومسلم انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید