سولسشایر: خجالت زده هستم اما به توانایی خودم باور دارم، نمی دانم چرا یک نیمه طول می کشد تا بازی را آغاز کنیم

به گزارش مجله باهام، سرمربی منچستریونایتد گفت با وجود اینکه بابت نتایج ضعیف شیاطین سرخ احساس ناامیدی می کند، به توانایی های خودش ایمان دارد.

سولسشایر: خجالت زده هستم اما به توانایی خودم باور دارم، نمی دانم چرا یک نیمه طول می کشد تا بازی را آغاز کنیم

به گزارش خبرنگاران، شکست 4 بر یک منچستریونایتد مقابل واتفورد به نقدها از اولگنار سولسشایر شدت بخشید و هواداران شیاطین سرخ، بیش از پیش اصرار به برکناری سرمربی نروژی خود دارند؛ موضوعی که سولسشایر آن را قابل پیش بینی می داند.

سولسشایر پس از این مسابقه گفت: این چالشی بسیار بزرگ برای کل باشگاه است. نتایج به مقدار کافی خوب نیست و قطعاً یک جای کار اشکال دارد. فرایند بسیار بدی داریم، اما این بخشی از فوتبال است و می توانیم آن را برگردانیم. من همیشه به خودم باور دارم. حس هواداران را متوجه می شوم و خجالت زده هستیم. دوران دشواری داریم و واکنش مثبت ما بابت گل های خورده خیلی دیر بود.

وی با انتقاد شدید از شاگردانش در 45 دقیقه نخست گفت: در نیمه اول بدترین بازی را به نمایش گذاشتیم و سخت است بگویم چرا اجازه دادیم هر فرصتی به محوطه جریمه ما بیاید. دروازه بان واتفورد می توانست به نیمه زمین بیاید و توپ را به محوطه جریمه ما بفرستد. رقیب، ما را از میدان به در کرد و احساس ناامیدی می کنیم. واتفورد در توپ های دوم پیروز بود و ناراحت هستم که نتوانستیم بهتر با بازی حریف کنار بیاییم.

سرمربی منچستریونایتد با اشاره به اخراج کاپیتان تیمش شرح داد: نیمه دوم و تا اخراج هری مگوایر خوب بازی کردیم. کارت زرد اول در شرایطی به او داده شد که بازیکن حریف در موقعیت آفساید بود و مگوایر نباید اخطار می گرفت. این برای من سوال است چگونه 45 دقیقه طول می کشد تا بازی را آغاز کنیم. این اتفاق گهگاهی در طول فصل رخ می دهد.

سولسشایر در این خصوص که گفته شد او معتقد است خطری در منچستریونایتد تهدیدش نمی کند، گفت: من هرگز نگفته ام و نمی گویم که احساس امنیت دارم. من برای باشگاه کار می کنم و همراه با بازیکنان، با تمام توان می جنگیم. هر صحبتی میان من و مدیران منچستریونایتد هم میان ما می ماند.

وی در واکنش به نقدها شدید نسبت به خودش مطرح نمود: من مورد انتقاد هستم و مسئولیت را می پذیرم. می فهمیم که هواداران ناامید هستند. آنها در شرایط سخت و آسان از ما حمایت کردند و در بازسازی تیم، کنارمان بوده اند. در سال های گذشته به مقام های سوم و دوم جدول رسیدیم و بازیکنان بزرگی جذب کردیم. انتظارات هم افزایش یافت و بازی ها و نتایج مطابق این انتظارات نبود. هواداران حق دارند نظرات خود را بگویند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2027

به "سولسشایر: خجالت زده هستم اما به توانایی خودم باور دارم، نمی دانم چرا یک نیمه طول می کشد تا بازی را آغاز کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: خجالت زده هستم اما به توانایی خودم باور دارم، نمی دانم چرا یک نیمه طول می کشد تا بازی را آغاز کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید