شرکت مدیریت صنعت شوینده رکورد زد، افزایش 630 درصدی سود خالص نسبت به سال گذشته

به گزارش مجله باهام، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت مدیریت صنعت شوینده در عملکرد یازده ماهه خود با کسب عایدی عملیاتی به مبلغ 1/570/897 میلیون ریال توانست سود خالص 1/386/050 میلیون ریال کسب نماید و نسبت به سال قبل با افزایش 630 درصدی به مقدار 1/196/220 میلیون ریال سود خالص خود را افزایش دهد.

شرکت مدیریت صنعت شوینده رکورد زد، افزایش 630 درصدی سود خالص نسبت به سال گذشته

* شرکت مدیریت صنعت شوینده در جهت پیشرفت

شرکت مدیریت صنعت شوینده با مدیر عاملی دکتر امیرعلی نعمت الهی در مقام سومین هلدینگ بزرگ صنعت شوینده کشور و داشتن شرکت های تابعه بورسی، فرابورسی و غیر بورسی با سهم 10 درصدی از بازار صنعت شوینده کشورمان توانسته است با یک انسجام و هم افزایی هم در امر جهش فراوری و بعلاوه افزایش صادرات، عملکردی قابل توجه داشته باشد به طوری که مدیر عامل هلدینگ شوینده، نشان عالی مدیرسال و شرکت پاکسان توانست مدال افتخار صادرات را در امسال به خود اختصاص دهند.

* نشان عالی مدیر سال برای مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده کشور

در ششمین اجلاس سراسری معرفی مدیر سال، با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان و مدیران کشوری و نخبگان دانشگاهی، از مدیران برتر کشور از جمله مدیرعامل هلدینگ مدیریت صنعت شوینده (امیرعلی نعمت الهی) با اهدای نشان عالی مدیرسال تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده کشور(بیدسیم) با ایجاد تحولاتی بنیادین در زمینه حمایت از فراوری، جهش صادرات و سودآوری و اصلاح و نزدیک کردن فرآیندهای کلان مدیریتی و راهبردی در هلدینگ متبوع خود به استانداردهای جهانی، اصلاح نموده، حائز دریافت نشان عالی مدیر سال شد.

از مؤلفه های اصلی این انتخاب می توان مدیریت کلان، انسجام بخشی، هم افزایی و تنظیم روابط بین شرکت های تابعه را نام برد که منجر به تحول و جهش در عرصه های فراوری، فروش داخلی و صادرات محصولات شوینده و بهداشتی کشور شده است و در گام بعدی هلدینگ را با اصلاح و استاندارد سازی ساختارها و فرایندها از جمله تدوین نقشه راه جامع به سوی منظره 1404 و قرار گرفتن بین 100 شرکت برتر کشور سوق می دهد.

* شرکت پاکسان، صادرکننده برتر

شرکت پاکسان در تازه ترین پیروزیت خود در بین 500 شرکت صادراتی از گروه های کالایی و خدماتی مختلف مدال افتخار صادرکننده برتر کشوری را از آن خود کرد.

شرکت پاکسان از هلدینگ مدیریت صنعت شوینده، به عنوان تنها شرکت صنعت شوینده به علت آمار و رشد صادرات، تنوع بازارهای هدف صادراتی، برند و کیفیت کالای صادراتی، سطح فناوری و ارزش افزوده محصولات صادراتی، پیروز به دریافت مدال صادرکننده برتر شد.

در این همایش که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری، محسن رضایی معاون مالی رییس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علیرضا پیمان پاک رییس کل سازمان توسعه تجارت، مسئولان کشوری و مسئولان سازمان توسعه تجارت ایران و به منظور تقدیر از مدیران واحدهای برتر صنعتی برگزار گردید، شرکت پاکسان از خانواده بزرگ گروه توسعه ملی پیروز شد مدال افتخار صادرات را برای اولین بار در تاریخ صنعت شوینده کشور از آن خود کند و برگ زرین دیگری به ویترین افتخارات خود بی افزاید.

در این مراسم از حسن بقائی مدیرعامل پاکسان به عنوان سکاندار بزرگترین شرکت صادرکننده محصولات شوینده و بهداشتی نمونه و ممتاز کشور که توانسته مهمترین شاخص های انتخاب، از جمله آمار صادرات و رشد بالا، تنوع بازارهای هدف صادراتی، برند و کیفیت کالای صادراتی، سطح فناوری و ارزش افزوده محصولات صادراتی و مهارت های فنی و تخصصی بنگاه های صادراتی در حوزه بازاریابی و صادرات را کسب کند و چندین سال پیاپی به عنوان صادرکننده برتر و ممتاز کشوری معرفی گردد با اهدای مدال افتخار صادرکننده برتر به صورت ویژه تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2069

به "شرکت مدیریت صنعت شوینده رکورد زد، افزایش 630 درصدی سود خالص نسبت به سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت مدیریت صنعت شوینده رکورد زد، افزایش 630 درصدی سود خالص نسبت به سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید