شورای ورزش رادیو تشکیل شد، نگاه گسترده تر به ورزش بانوان

به گزارش مجله باهام، حمید شاه آبادی معاون صدا امروز 17 شهریور در مراسمی بیان نمود: ما به دنبال مرجعیت و صندلی واقعی رادیو هستیم تا اگر حرفی میزنیم تاثیرگذار باشیم و این هدف زمانی رقم می خورد که بستری برای بازتاب حرف های ما فراهم گردد.

شورای ورزش رادیو تشکیل شد، نگاه گسترده تر به ورزش بانوان

وی ادامه داد: متاسفانه حرف ورزش های دیگر در رادیو کمتر شنیده می گردد و ما برای گسترش آن به کمک فدراسیون ها احتیاج داریم.

شاه آبادی در این مراسم اعلام کرد: رسانه عرصه رعایت اخلاق است و اگر خدا بخواهد در سال های آینده می توانیم با تربیت کارشناسان از هر یک از فدراسیون ها یک نماینده در رادیو داشته باشیم. فضای پرداخت به ورزش بانوان در سیما محدود است اما در رادیو نگاه ویژه و گسترده تری را می توانیم نسبت به ورزش بانوان داشته باشیم.

وی بیان کرد: اگر شما می خواهید که رادیو به بحث ورزش های پر مدال بپردازد، وزارت ورزش بایستی کار کلانی انجام داده و چشم انداز دقیقی ترسیم گردد. زکات رادیو این است که فعالیت بیشتری در حوزه نابینایان داشته باشد که با فراهم کردن بستر مسابقات و فضای رقابتی می توانیم به این مباحث بپردازیم

معاون صدا در انتها گفت: ما شورای ورزش رادیو را با حضور همه مدیران شبکه های رادیویی تشکیل داده ایم که دبیر این شورا میرحسینی مدیر شبکه ورزش است. برنامه ها در این شورا تعریف و آنالیز می گردد و از شما هم می خواهیم تا نقص های هر برنامه رادیویی را با ما در میان بگذارید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آذر 1397 بروزرسانی: 19 آذر 1397 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 37

به "شورای ورزش رادیو تشکیل شد، نگاه گسترده تر به ورزش بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای ورزش رادیو تشکیل شد، نگاه گسترده تر به ورزش بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید