فانوس دریایی وهم آلود، در تسخیر روح دختران جوان!

به گزارش مجله باهام، چه چیزی در خصوص فانوس های دریایی وجود دارد که این سازه های باشکوه را دلهره آور می نماید و گاهی در حالت انزوا قرار می دهد؟

فانوس دریایی وهم آلود، در تسخیر روح دختران جوان!

یکی از مهم ترین و ترسناک ترین مقاصد گردشگری در فلوریدای امریکا فانوس دریایی سنت آگوستین است. این فانوس به جای این که راهنمای دریانوردان در شب های طوفانی و تاریک باشد، به منزل برای ارواح سرگردان تبدیل شده است. مجله گردشگری خبرنگاران در این مقاله به سراغ این فانوس دریایی ترسناک رفته است.

فانوس دریایی سنت آگوستین

در شهر سنت آگوستین در استان فلوریدای آمریکا و در ساحل معروف و زیبای آتلانتیک فانوسی وجود دارد که سال هاست به یک موزه تبدیل شده است. این موزه یک مکان معروف برای گردشگران ماجراجو است که از تمام جهان برای یافتن ارواح سرگردان به اینجا سفر می نمایند.

فانوس دریایی سنت آگوستین با ارتفاع حدود 165 فوت (حدود 50 متر) برجی قدیمی است که در سال 1874 ساخته شده است. این فانوس دارای معماری زیبا و طراحی با جزئیات بسیار دقیق است. امروزه بازتماشامایندگان می توانند از برج بالا بروند و از تماشا یک منظره پانورامیک و منظره فوق العاده زیبای دریای آتلانتیک لذت ببرند.

فانوس دریایی سنت آگوستین به عنوان یکی از نمادهای شهر و نشانه مهمی از تاریخ و هویت این شهر شناخته می گردد. این فانوس دریایی برای محافظت از کشتی ها در دل طوفان های مهیب دریایی و جلوگیری از وقوع سوانح کشتی رانی به عنوان نشانه قدرت و ثبات شهر سنت آگوستین استفاده می گردد.

این فانوس که امروزه به یک موزه تبدیل شده است نمایشگاهی مملو از اشیا تاریخی، عکس ها و اطلاعات مربوط به تاریخ دریانوردی و کشتی سازی امریکا و به خصوص شهر آگوستین است. تاریخ دریانوردی امریکا ثابت می نماید که فانوس دریایی سنت آگوستین نقش مهمی در نجات کشتی های گیرکرده در دل تاریکی اقیانوس داشته است.

برای صعود از این فانوس باید 219 پله را بالا بروید. در پایین فانوس بقایای کشتی شکسته ای را که به سال 1872 تعلق دارد می توانید مشاهده کنید.

چرا مردم اعتقاد دارند که این فانوس در تسخیر روح مردگان است؟

چندین حادثه غم انگیز در این فانوس اتفاق افتاده که باعث شده مردم باور نمایند این فانوس در تسخیر روح مردگان است.

یکی از نخستین اتفاقات، مرگ نگهبان فانوس دریایی بوده است. اتفاق ترسناک دیگر به مرگ سه دختربچه اشاره دارد که حین بازی از فانوس سقوط کردند و به داخل اقیانوس افتادند. طبق باور برخی ارواح این مردگان همچنان در همین حوالی پرسه می زنند.

مردم داستان هایی درباره صداهای وهم آلود و عبور و حرکت برخی چیزهای شبح وار در فانوس دریایی سنت آگوستین تعریف می نمایند و باوجوداینکه این فانوس همچنان در حال راهنمایی کشتی هاست اما معتقدند اینجا یک مکان شوم و ماورا طبیعی است که در تسخیر روح مردگان به خصوص دختربچه ها واقع شده است.

پیشنهاد مطالعه: این دریاچه یخی سحرآمیز و باشکوه است را مطالعه کنید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 25 خرداد 1402 بروزرسانی: 25 خرداد 1402 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2364

به "فانوس دریایی وهم آلود، در تسخیر روح دختران جوان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فانوس دریایی وهم آلود، در تسخیر روح دختران جوان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید