چالش جدید تسلا با ظهور خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز

به گزارش مجله باهام، نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام بَجِر را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری آلتیوم جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

چالش جدید تسلا با ظهور خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایرانبه نقل از راشاتودی، استارتاپ خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام بَجِر را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری آلتیوم جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

تحت این توافق، جنرال موتورز 11 درصد از مالکیت نیکولا را به دست می آورد و می تواند یکی از اعضای هیأت مدیره آن را تعیین کند؛ ضمن اینکه این شرکت تا سرانجام 2022 این خودروی پیکاپ را تولید خواهد کرد.

تروون میلتون، مؤسس و رئیس نیکولا می گوید: نیکولا یکی از نوآورترین شرکت های جهان است و جنرال موتورز هم یکی از برترین شرکت های مهندسی و تولیدی در جهان به حساب می آید؛ شراکتی بهتر از این در رؤیا هم وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما با این شراکت به تکنولوژی چند میلیارد دلاری سلول سوختی و باتری آلتیوم جنرال موتورز دسترسی خواهیم داشت که آماده تولید است.

به گفته ماری بارا، رئیس جنرال موتورز، شراکت استراتژیک با نیکولا امکان گسترش استفاده از باتری آلتیوم و سیستم های سلول سوخت هیدروتِک جنرال موتورز را فراهم می آورد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1318

به "چالش جدید تسلا با ظهور خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش جدید تسلا با ظهور خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید