کونته: باز هم بر بازی سوار بودیم و تا مرز باختن پیش رفتیم، بازی خانگی و خارج از خانه دیگر فرقی ندارد

به گزارش مجله باهام، سرمربی تیم فوتبال اینتر از عملکرد شاگردانش در شب تساوی خانگی مقابل پارما به هیچ وجه راضی نیست.

کونته: باز هم بر بازی سوار بودیم و تا مرز باختن پیش رفتیم، بازی خانگی و خارج از خانه دیگر فرقی ندارد

به گزارش خبرنگاران، آنتونیو کونته سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از تساوی 2-2 امشب (شنبه) شاگردانش مقابل پارما در سن سیرو در دیداری که اینتر تا دقیقه 2+90 بازی را باخته بود، از فرصت سوزی بازیکنانش انتقاد کرد. اینتر ابتدا 2 بر صفر از میهمانش عقب افتاد و در ادامه با گلزنی دو بازیکن کروات خود، مارسلو بروزوویچ و ایوان پریشیچ از شکست خانگی گریخت.

کونته پس از این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: این اولین باری نبود که بر بازی سوار بودیم و تقریباً داشتیم می باختیم. در فوتبال وقتی گل نزنی، برنده نمی شوی. ما باز هم کلی موقعیت خراب کردیم، کلی اشتباه کردیم و این اصلاً خوب نیست. تیم ما انگیزه و دقت احتیاج دارد. این همان چیزهایی بود که پارما داشت. این تیم دو موقعیت داشت و دو گل زد.

اینتر 26 بار توپ را به سمت دروازه پارما شلیک کرد در حالی که پارما 6 بار این کار را انجام داد. این در حالی بود که اینتر مهاجم نوک خود روملو لوکاکو را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

کونته ادامه داد: این اولین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد. ما باید نگاهی به خودمان بیندازیم و انگیزه استفاده حداکثری از موقعیت ها را در خودمان بالا ببریم وگرنه اینگونه تاوانش را می دهیم. وقتی موقعیت بسازی و موقعیتت به گل تبدیل نشود، فایده ای ندارد. تیم ما مشکل زدن ضربات آخر را دارد و این نتیجه کم دقتی است. ناراحتم از این بابت که دیگر بیشتر از این نمی توانم از تیمم بخواهم که کوشش کند اما باید بهتر از این ها کار کنیم. لطفاً حرف های مرا تحریف نکنید. من هرگز نگفتم که هیچ یک از بازیکنانم سست و بی انگیزه بازی نموده است. من نگفتم که تیم مان بی انگیزه است، گفتم به اندازه کافی در تبدیل کردن موقعیت هایش به گل مصمم نیست. در بازی های قبلی مان مقابل مونشن گلادباخ و شاختار دونتسک شوتی به دروازه نداشتیم اما در باز ی هایی که بر توپ و میدان مسلط هستیم که نمی بریم.

اینتر در این فصل در این فصل در بازی های خارج ازخانه اش بهتر نتیجه گرفته تا بازی های خانگی. کونته درباره دلیل این موضوع هم گفت: در این فصل بازی های خانگی و خارج از خانه فرقی ندارند. وقتی طرفداران نیستند، بازی خانگی و بیرون از خانه فرقی ندارند. پس تفاوت نتایج ما در خانه و بیرون از آن ربطی به این مسئله ندارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1392

به "کونته: باز هم بر بازی سوار بودیم و تا مرز باختن پیش رفتیم، بازی خانگی و خارج از خانه دیگر فرقی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: باز هم بر بازی سوار بودیم و تا مرز باختن پیش رفتیم، بازی خانگی و خارج از خانه دیگر فرقی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید