آغاز ثبت نام بن اعتباری خرید کتاب از 18 دی

به گزارش مجله باهام، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از آغاز ثبت نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه از 18 دی ماه خبر داد.

آغاز ثبت نام بن اعتباری خرید کتاب از 18 دی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، آقای ایوب دهقانکار از آغاز ثبت نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه، یارانه اعتباری خرید کتاب دانشجویان و طلاب و اعضای هیئت علمی افزایش یافته است.

رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران درباره آغاز زمان ثبت نام برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) افزود: ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از (18 دی) آغاز خواهد شد و تا پایان سهمیه اعتبار ادامه خواهد داشت.

آقای دهقانکار از افزایش 25 درصدی یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: با تلاش ها و پی گیری های اجرا شده از سوی معاونت امور فرهنگی، مساعدت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه این گروه ها 25 درصد افزایش پیدا کرده است.

رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ادامه داد: یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تا سقف 200 هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب 120 هزار تومان است و 80 هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تامین خواهند کرد. همچنین یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی از 250 هزار تومان به 400 هزار تومان رسیده است.

وی شرح داد: افزایش یارانه اعتباری خرید کتاب به دلیل شرایط حاکم بر اقتصاد نشر ناشی از شیوع و گسترش ویروس کرونا و حمایت از توسعه فرهنگ مکتوب و کتاب و کتابخوانی در کشور اجرا شده است.

دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی می توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت نام به سایت ketab.ir مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم تا 6 بهمن در tehranbookfair.ir برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای اطلاع از نحوه ثبت نام ناشران، بن نمایشگاه، سرویس های ارسال کتاب و سامانه فروش کتاب می توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره 91009898-021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1534

به "آغاز ثبت نام بن اعتباری خرید کتاب از 18 دی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام بن اعتباری خرید کتاب از 18 دی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید