بازداشت شوهر بعد از ناپدید شدن همسر

به گزارش مجله باهام، صبح آخرین روز های تابستان امسال مرد میانسالی به مقر پلیس در اطراف امامزاده داوود رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد و گفت: ما ساکن روستایی در اطراف امامزاده داوود هستیم دیشب با همسرم به باغمان که در اطراف روستا است رفتیم تا میوه های باغ را بچینیم و درخت ها را آب بدهیم. من برای آبیاری رفتم و زمانی که برگشتم از همسرم فرنگیس خبری نبود. کیف و وسایل همسرم داخل اتاقک باغ بود، ولی از خودش خبری نبود. با خودم گفتم احتمالاً باز قهر کرده و به خانه رفته است. شب همانجا ماندم و صبح به خانه برگشتم.

بازداشت شوهر بعد از ناپدید شدن همسر

شیشه های شکسته

به گزارش ایران، کیوان ادامه داد: وقتی به خانه رسیدم با دیدن در خانه و شیشه های ماشین دامادمان که شکسته بود متعجب شدم. همسایه ها مدعی شدند که عامل شکستن در و شیشه ها فرنگیس بوده است. او گفته بود کلید با خودش نیاورده و شیشه را برای ورود به خانه شکسته است، اما همسرم در خانه هم نبود.

با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای یافتن زن میانسال آغاز شد. 10 موتور سوار کوهستان و مردم محلی به جست و جو پرداختند، اما ردی از زن میانسال به دست نیامد.

شکایت از داماد

در حالی که تحقیقات برای یافتن زن گمشده ادامه داشت، کیوان به پلیس رفت و از دامادش شکایت کرد و گفت: تازه متوجه شده ام که همسرم طلاهایش را که 200 گرم بود به دامادم قرض داده بود. اما بعد از آن هر چه اصرار کرده که طلا ها را برگرداند او قبول نکرده بود.

در حالی که مرد میانسال از دامادش شکایت کرد، سرنخ هایی به دست آمد که پلیس این بار به کیوان ظنین شد. نخست اینکه چرا وی 15 ساعت بعد از ناپدید شدن همسرش به پلیس خبر داده و دیگر اینکه چرا بعد از چند روز ماجرای طلا ها و شکایت از دامادش را مطرح کرده است بنابراین بازپرس احسان زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت کیوان را صادر کرد.

اما وی در بازپرسی ها باز هم منکر اطلاع از سرنوشت همسرش شد و گفت: 18 سال قبل با فرنگیس ازدواج کردم و زندگی خوبی باهم داشتیم، اما مرگ پسرم راستا زندگی مان را تغییر داد. پسر 14 ساله ای داشتیم که 130 کیلو وزن داشت. دو سال قبل به خاطر همین اضافه وزن پسرم فوت کرد.

مرگ پسرم ضربه روحی سنگینی به همسرم زد و همین مسأله باعث بیماری روحی او شد و تحت درمان قرار گرفت، اما متوجه شدم دو ماهی بود که داروهایش را مصرف نمی کرد. شبی هم که باهم به باغ رفتیم حال خوبی نداشت و حتی در میان راه از من جدا شد و دوباره به خانه برگشت. شب حادثه فکر می کردم قهر کرده و به خانه آمده است. بعد هم که از ماجرای قرض دادن طلا ها با خبر شدم و از دامادم شکایت کردم دامادم تلفنی از من خواست که رضایت بدهم و در مقابل 60 میلیون تومان بابت طلا ها به من بدهد. من از سرنوشت همسرم بی خبرم و واقعاً نمی دانم چه اتفاقی برای او رخ داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1452

به "بازداشت شوهر بعد از ناپدید شدن همسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت شوهر بعد از ناپدید شدن همسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید