دانشگاه ها و مدارس تهران فردا و پس فردا غیرحضوری شدند

به گزارش مجله باهام، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی قبل در استانداری برگزار شد که بر اساس مصوبات این کارگروه، روز های یکشنبه و دوشنبه 11 و 12 دی ماه در تمامی شهرستان های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان ها تعطیل و کلیه مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه و دانشگاه ها غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

دانشگاه ها و مدارس تهران فردا و پس فردا غیرحضوری شدند

به گزارش ایرنا؛ همچنین فعالیت های ورزشی در فضا های باز ممنوع است و طی این دو روز نیز طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می شود.

مجوز روزانه ورود به محدود طرح ترافیک از فردا یک شنبه 10 دی ماه تا دوشنبه از طریق شهرداری تهران صادر نمی شود، از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

همچنین مدیران ادارات با تقاضای مرخصی و دورکاری مادران دارای فرزند دانش آموز موافقت کنند.

به گزارش ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران و در راستای مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استانداری تهران، آموزش در همه مدارس مرکز، در روز یکشنبه، یازدهم و دوشنبه دوازدهم دی ماه 1401 به صورت مجازی برگزار می شود.

همچنین تمامی کودکستان ها و مراکز پیش دبستانی تهران نیز تعطیل خواهند بود.

دراین گزارش تاکید شده است، امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته های شاخه نظری دوره دوم ماز طریقه و ایجاد سابقه تحصیلی برای ورود به آموزش عالی و ترمیم نمرات دروس نهایی شاخه های تحصیلی دی ماه 1401 و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم داوطلبان آزاد، بزرگسالان، آموزش از راه دور و ارزشیابی جامع طبق برنامه اعلامی برگزار خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده است: ارزشیابی و امتحانات داخلی نوبت دی ماه 1401 دوره های تحصیلی، در ایام آموزش غیر حضوری مدارس، برگزار نمی شود و زمان برگزاری امتحانات داخلی این ایام، از طریق مدیر واحد آموزشی متعاقبا به اولیا و دانش آموزان اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1401 بروزرسانی: 14 دی 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2293

به "دانشگاه ها و مدارس تهران فردا و پس فردا غیرحضوری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه ها و مدارس تهران فردا و پس فردا غیرحضوری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید