دروازه بان ها علیه قهرمانی پرسپولیس

به گزارش مجله باهام، بحران دروازه بانی در پرسپولیس، موضوع جدیدی نیست. بحرانی که سال ها، با حضور علیرضا بیرانوند فراموش شده بود. پس از جدایی بیرانوند، حامد لک درون دروازه پرسپولیس نهاده شد و فصل پیش، در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا عملکردی فوق العاده داشت. افت عجیب او در این فصل اما، دوباره پرسپولیس را با مشکل جدی دروازه بانی روبرو نموده است. سه دروازه بان این فصل، درون دروازه پرسپولیس نهاده شده اند و هیچکدام، عملکرد خوبی نداشتند.

دروازه بان ها علیه قهرمانی پرسپولیس

سریال لک

حامد لک این فصل، به تنهایی در سه بازی امتیازات حساسی از پرسپولیس گرفته است. اولین اشتباه او، با خروج اشتباه مقابل طرفدار رقم خورد. لک با این اشتباه، گل دوم را به طرفدار هدیه داد. پرسپولیس در این بازی، مساوی کرد و 2 امتیاز این تیم از دست رفت. بازی با گل گهر در سیرجان هم لک زمانی که پرسپولیس با یک گل جلو بود، خروج بی موقعی کرد و استنلی کیروش گل مساوی را زد. در این بازی هم 2 امتیاز دیگر برای پرسپولیس هدر رفت. بدترین اشتباه او اما، این هفته مقابل صنعت نفت بود. لک ارسال محمدرضا غبیشاوی را با اشتباهی عجیب، به دروازه خودی فرستاد. شوک لک به پرسپولیس، باعث شد این تیم با وجود حملات فراوان نتواند به بازی برگردد و در نهایت شکست بخورد. پرسپولیسی ها در این مسابقه هر 3 امتیاز بازی را از دست دادند. لک این فصل اشتباهات دیگری هم داشته است. دادن یک پنالتی به پیکان، پاس دادن به مهاجم پیکان در همان مسابقه و لیز خوردن توپ از زیر پای او در بازی رفت با صنعت نفت، اشتباهاتی بودند که منجر به امتیاز از دست دادن پرسپولیس نشدند.

اعتماد ناموفق

بوژیدار رادوشویچ پیش از خروج پرحاشیه و فسخ قرارداد با پرسپولیس، دو بازی درون دروازه این تیم نهاده شد. رادو پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم در بازی رفت، دروازه بان این تیم شد و بازی با گل گهر و مس رفسنجان بازی کرد. او در هر دو بازی گل خورد و روی گلی که مسی ها به پرسپولیس زدند، نقش اصلی را داشت. ضربه آزاد عقیل کعبی که از فاصله بسیار زیاد و با زاویه کم زده شده بود، با اشتباه رادو گل مس رفسنجان را رقم زد. پرسپولیس در این بازی، نتوانست برنده گردد.

آغاز ناکام

احمد گوهری در جابجایی نیم فصل، به پرسپولیس پیوست تا جای رادوشویچ را بگیرد. گوهری بازی برگشت با آلومینیوم، برای اولین بار فرصت بازی پیدا کرد. پرسپولیس در حضور نود دقیقه ای او بر خلاف لک و رادوشویچ امتیاز از دست نداد و گوهری، روی گل حریف هم مقصر نبود. با این حال خروج های نامطمئن و دادن یک موقعیت خوب به حریف، باعث شد یحیی گل محمدی خیلی زود از بازی دادن به او پشیمان گردد. با این حال، عملکرد لک می تواند باز هم به گوهری فرصت بازی بدهد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1401 بروزرسانی: 30 خرداد 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2177

به "دروازه بان ها علیه قهرمانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان ها علیه قهرمانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید