طعنه های سنگین به ساکت الهامی؛ آقای پرادعا 6 گل خورد تا دیگر مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی نباشد ، پیش بینی بازیکن سابق سرخابی ها از نتیجه دربی

به گزارش مجله باهام، کارشناس فوتبال ایران با اشاره به برد هفته گذشته سرخابی های مرکز در مورد تقابل دو تیم با یکدیگر گفت: این بازی هیچ ربطی به هیچ مختصات فنی ندارد.

طعنه های سنگین به ساکت الهامی؛ آقای پرادعا 6 گل خورد تا دیگر مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی نباشد ، پیش بینی بازیکن سابق سرخابی ها از نتیجه دربی

به گزارش خبرنگاران آنلاین، ملاقات برگشت دربی مرکز بین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران علاوه بر حساسیت همیشگی رقابت سنتی دو تیم با نزدیکی امتیازات آنها در بالای جدول همراه شده است تا به جذابیت های آن اضافه کرده گردد.

استقلال با پیروزی قاطع 6 بر یک مقابل طرفدار آماده نبرد با سرخپوشان مرکزی شده که بازی قبلی اش در کرمان را با پیروزی سه بر یک مقابل مس پشت سر گذاشت.

بهزاد داداش زاده در گفت و گویی عملکرد فنی دو تیم در دربی پیش رو را فارغ از مسائل فنی دانست و این بازی را همچنان یکی از متفاوت ترین ملاقاتهایی می داند که دو تیم در لیگ برتر بازی نموده اند.

آقای پرادعا 6 گل خورد

داداش زاده ابتدای صحبت هایش را با عدم تمرکز طرفداران پرسپولیس روی برد پرگل استقلال مقابل طرفدار شروع کرد و گفت: استقلال خوب بازی می نماید اما تیم حریف خیلی بد بود. من نمی خواهم نام سرمربی این تیم را بیاورم اما آقای پر ادعا فهمید که هنوز با دانش فنی روز فوتبال چقدر فاصله دارد. برترین خروجی این برد در سکوت آقایان است تا دیگر مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران نباشند. سایه آنها هم نباید روی نیمکت بیفتد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال اضافه کرد: واقعاً لازم بود برخی افراد که با هزاران دلالی و واسطه گری تیم می گیرند سر جای خودشان بنشینند. شاید بار دیگر لازم باشد برنامه های تلویزیونی به یاری این آقا بیایند تا از این شرایط خارج گردد.

برد سه گله پرسپولیس هم برای دربی مهم نیست!

او درباره پیروزی خارج از خانه پرسپولیس مقابل مس کرمان نیز یادآور شد: برد مهمی برای تیم های مدعی قهرمانی است اما وقتی شما قرار است دربی بازی کنید نتایج قبلی اهمیتی ندارد. اگر ببرید یا ببازید در دربی با شرایط خاص همان بازی وارد میدان خواهید شد.

فنی هر دو تیم بالا رفته است

داداش زاده پیش بینی نتیجه دربی را خیلی سخت تر از همواره می داند. او در این باره تاکید نمود: قطعاً بازی خیلی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. پرسپولیس و استقلال در برترین شرایط خودشان هستند. هردو تیم کوشش می نمایند و این نکته خیلی مهمی در امر نتیجه گیری است. با این حال فکر می کنم برنده را شرایط روحی و تمرکز تیمی بازیکنان مشخص می نماید.

رخ روی جام می افتد

او درباره تأثیر نتیجه دربی در مشخص قهرمان لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس باید ببرد تا منتظر لغزش سپاهان باشد. استقلال هم چنین شرایطی دارد. از قدیم گفته اند دربی مقدار یک جام می ارزد اما این بار واقعاً نتیجه بازی باعث می گردد رخ آنها روی جام بیفتد. با این حال من فکر می کنم پرسپولیس برنده بازی خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1402 بروزرسانی: 28 فروردین 1402 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2339

به "طعنه های سنگین به ساکت الهامی؛ آقای پرادعا 6 گل خورد تا دیگر مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی نباشد ، پیش بینی بازیکن سابق سرخابی ها از نتیجه دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه های سنگین به ساکت الهامی؛ آقای پرادعا 6 گل خورد تا دیگر مدعی نشستن روی نیمکت تیم ملی نباشد ، پیش بینی بازیکن سابق سرخابی ها از نتیجه دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید