عزیزی: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم، رشته مینی گلف مقدمه جذب افراد به گلف است

به گزارش مجله باهام، رئیس فدراسیون گلف گفت: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم و پیروز شدیم کرسی دبیرکلی مینی گلف آسیا را برای ایران کسب کنیم.

عزیزی: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم، رشته مینی گلف مقدمه جذب افراد به گلف است

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

حمید عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله باهام در مورد انتخابش به عنوان دبیرکل مینی گلف آسیا گفت: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم و پیروز شدیم کرسی دبیرکلی مینی گلف آسیا را برای ایران به دست آوریم. بعد از سال ها برای دریافت کرسی در مینی گلف اقدام کردیم و با وجود این که در جلسه حضور نداشتیم تمام کوشش خود را به کار گرفتیم تا یکی از ارکان مینی گلف آسیا را به نام ایران ثبت کنیم و همه انرژی و توان خود را در این بخش به کار گرفتیم. خوشبختانه نتیجه خوبی نیز حاصل شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در فضای بعدی کوشش می کنیم تا در سایر رشته ها توسط کسانی که فعال هستند کرسی های بیشتری را به نام نمایندگان کشورمان ثبت کنیم.

رئیس فدراسیون گلف کشور ما در مورد گسترش برنامه های فدراسیون در رشته های مختلف گفت: تقویم ورزشی و برنامه های یک فدراسیون تعیین است و اجرا شدن آن امتیاز نیست بلکه اجرا نشدن آنها محل اشکال است. با توجه به آمادگی افراد و ورزشکاران در رشته های مختلف فدراسیون موظف است زمینه برگزاری رقابت ها و مسابقات مختلف را برای زنان و مردان در تمام رشته ها فراهم کند و این مهم توسط اعضای فدراسیون و خانواده گلف اجرا شده است.

وی در مورد برگزاری مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در تبریز یادآور شد: با توجه به اینکه رشته مینی گلف مقدمه جذب افراد به گلف است در کوشش هستیم ضمن استقلال این رشته افراد را به سمتِ گلف ببریم. خوشبختانه توسعه مینی گلف ساده تر است و ما در این رشته در آسیا و جهان حرف برای گفتن داریم و افراد بیشتر جذب این رشته می شوند.

عزیزی در ادامه به مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور اشاره نمود و گفت: این مسابقات در تبریز برگزار گردید البته ما در طول سال مسابقات قهرمانی کشور را برای همه رشته ها برگزار می کنیم. این موضوع را نیز تکلیف کردیم که ورزشکاران در هر رشته که شرکت نمایند اجازه حضور در رشته دیگر را ندارند. پیش از این تعداد محدودی از افراد در این رشته وجود داشتند اما امروز این اشکال حل شده است.

وی یادآور شد: خوشبختانه هیئت های استانی در گلف و سایر رشته ها فعال هستند و اگر آنها نباشند و در مسابقات حضور جدی نداشته باشند برگزاری مسابقات مختلف معنا ندارد و باید از هیئت ها برای حضور جدی در مسابقات تشکر کرد.

رئیس فدراسیون رئیس فدراسیون گلف در مورد زمین گلف مجموعه انقلاب یادآور شد: به شدت پیگیر این موضوع هستیم و امیدوارم با در اختیار دریافت زمین انقلاب و استفاده حداکثری از این زمین در زمینه همگانی کردن گلف و بعد قهرمانی آن گام های مثبت برداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 476

به "عزیزی: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم، رشته مینی گلف مقدمه جذب افراد به گلف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: بدون حضور در چین یک چینی را در کشورش شکست دادیم، رشته مینی گلف مقدمه جذب افراد به گلف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید