قیمت آپارتمان در شهرک صدف اندیشه

به گزارش مجله باهام، خبرنگاران- خرید آپارتمان در شهرک صدف اندیشه می تواند از تهران گران تر تمام شود. مثلا واحد 48 متری که شش سال پیش در شهرک صدف اندیشه ساخته شده را متری 35 میلیون آگهی کرده اند که اگر آمار های رسمی را ملاک قرار بدهیم، این عدد از میانگین قیمت خانه در 10 نقطه از مرکز بیشتر است. البته بررسی نو ترین فایل های مربوط به خرید آپارتمان در شهرک صدف اندیشه نشان می دهد اغلب فروشنده ها بازه 25 تا 35 میلیون تومان را به عنوان قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی درنظر دارند که داشتن امکاناتی مثل آسانسور و پارکینگ و چیز هایی مثل عمربنا واحد در بالا و پایین شدن ارقام پیشنهادی فروشنده ها موثر است.

قیمت آپارتمان در شهرک صدف اندیشه

به گزارش خبرنگاران، قیمت پنت هاوس 400 متری در شهرک صدف اندیشه به عنوان یکی از گران ترین آپارتمان های این محدوده از طریق فروشنده ای 12 میلیارد و 800 میلیون تومان اعلام شده است. یعنی دقیقا متری 32 میلیون تومان که این عدد طبق آخرین آمار های رسمی از میانه قیمت مسکن در هشت منطقه تهران بیشتر است. البته این آپارتمان را به نام نوساز آگهی کرده اند که سه تا اتاق خواب و دوتا پارکینگ دارد و در ساختمان امکاناتی مثل باشگاه بدنسازی، استخر و سالن اجتماعات وجود دارد. آپارتمان 250 متری را به نام واحد لوکس با قیمت هشت میلیارد تومان بین آگهی های مربوط به خرید آپارتمان در شهرک صدف اندیشه پیدا می کنیم. فروشنده این واحد رقم پیشنهادی خودش را بابت هر مترمربع همان 32 میلیون تومان مورد قبلی درنظر گرفته است. از اتاق خواب مستر، دوتا پارکینگ اختصاصی، آسانسور و داشتن پکیج به عنوان امکانات این واحد در آگهی اشاره شده است.

آپارتمان 134 متری دیگری را به نام واحد لوکس با قیمت چهار میلیارد و 154 میلیون تومان می فروشند. فروشنده این یکی رقم پیشنهادی خودش را حدود 31 میلیون تومان درنظر گرفته است. واحدی که نوساز و کلیدنخورده به شمار میرود و بین مهمترین امکاناتی که دارد، می توانیم به آسانسور، پارکینگ و اتاق خواب مستر اشاره کنیم.

قیمت آپارتمان 48 متری در خیابان گلستان شهرک صدف اندیشه یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعلام شده است. فروشنده این واحد که یکی از معدود فایل ها با متراژ پایین در شهرک صدف اندیشه محسوب می شود، تصمیم گرفته رقمی نزدیک به 35 میلیون تومان را به عنوان قیمت هر مترمربع زیرنظر داشته باشد. با این پول می شود چنین آپارتمانی را در منطقه 10 تهران پیدا کرد. چون آمار های رسمی نشان می دهد میانگین قیمت مسکن در منطقه 10 تهران، که بخشی از مرکز مرکز است، به متری 34 میلیون و 500 هزارتومان رسیده است. ناگفته نماند که این واحد در شهرک صدف اندیشه با امکاناتی مثل پارکینگ و انباری فروخته می شود، اما در ساختمان خبری از آسانسور نیست. واحد 48 متری دیگری را در فاز اول به عنوان یکی از ارزان ترین آپارتمان های شهرک صدف اندیشه یک میلیارد و 200 میلیون تومان آگهی کرده اند. البته همین عدد یک میلیارد و 200 میلیون تومان به معنی قیمت 25 میلیون تومانی هر مترمربع از این واحد است که طبق آمار های رسمی این عدد با میانگین قیمت مسکن در منطقه 18 تهران به عنوان ارزان ترین نقطه بازارمسکن مرکز برابری می کند.

آپارتمان 127 متری را امروز در شهرک صدف اندیشه سه میلیارد و 327 میلیون تومان آگهی کرده اند. یعنی فروشنده این واحد منتظر خریداری است که بتواند بابت هر مترمربع از این واحد چیزی نزدیک 26 میلیون تومان بپردازد. واحدی که دوتا اتاق خواب دارد، سال 90 ساخته شده و به جز پارکینگ، از داشتن آسانسور و انباری محروم است.

قیمت پیشنهادی فروشنده ها برای فروش آپارتمان در شهرک صدف اندیشه

متراژ

عمربنا

امکانات

قیمت کل

قیمت هر مترمربع

400 متر

یک سال

دوتا پارکینگ، اتاق خواب مستر

12.8 میلیارد تومان

32 میلیون تومان

250 متر

یک سال

دوتا پارکینگ، اتاق خواب مستر

هشت میلیارد تومان

32 میلیون تومان

134 متر

یگ سال

پارکینگ و اتاق خواب مستر

4.154 میلیون تومان

31 میلیون تومان

48 متر

شش سال

پارکینگ و انباری

1.7 میلیارد تومان

35 میلیون تومان

48 متر

شش سال

پارکینگ، انباری و آسانسور

1.2 میلیارد تومان

25 میلیون تومان

127 متر

11 سال

پارکینگ

3.327 میلیارد تومان

26 میلیون تومان

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1401 بروزرسانی: 15 بهمن 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2311

به "قیمت آپارتمان در شهرک صدف اندیشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان در شهرک صدف اندیشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید