معرفی طرح های فولادی برتر سال 98 در کنفرانس ملی سازه و فولاد

به گزارش مجله باهام، در آئین اختتامیه دهمین کنفرانس ملی سازه و فولاد، طرح های برتر فولادی سال 1398 کشور معرفی و از ارکان اصلی این پروژه ها تقدیر شد.

معرفی طرح های فولادی برتر سال 98 در کنفرانس ملی سازه و فولاد

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه مالی مجله باهام، دهمین کنفرانس ملی سازه فولاد طی روزهای 19 تا 21 آذرماه 98 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک به همت انجمن سازه های فولادی ایران و با مشارکت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، انجمن فراوریکنندگان فولاد ایران، شرکت پادناهور، شرکت ایران توحید و تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان، در مرکز همایشهای بینالمللی هتل المپیک برگزار گردید.

برای دهمین سال پیاپی، ارائه مقالات تخصصی، ارائه سخنرانی های کلیدی داخلی و خارجی، انتخاب و معرفی طرح برتر فولادی سال کشور در بخش های مختلف با مشارکت بیش از سی سازمان و نهاد تخصصی، انتخاب و معرفی چهره برجسته فولادی سال کشور، انتخاب و معرفی انتها نامه برتر دانشجویی سال کشور، پانل ویژه مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، پانل ویژه راهکارهای کاهش هزینه های فراوری سازه های فولادی، پانل ویژه الزامات و فرصت های توسعه صادرات سازه های فولادی، نمایشگاه ملی سازه و فولاد و اعطای جایزه ویژه استاد آرک مگردچیان از مهمترین برنامههای این رویداد مهم علمی بود.

این رویداد به مهم ترین و بزرگ ترین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی حوزه سازه های فولادی با حضور و مشارکت بیش از یکصد شرکت در بخش های مختلف صنعتی مرتبط در حوزه های فراوریکنندگان فولاد، سازندگان سازه های فولادی، طراحان و مهندسان مشاور، فراوریکنندگان پیچ و مهره، فراوریکنندگان الکترود و صنایع جوش، فراوریکنندگان و واردکنندگان دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مرتبط، فراوریکنندگان و پیمانکاران حوزه پوشش های ضد حریق، فراوریکنندگان و سازندگان جرثقیل های صنعتی و ... و همچنین با حضور قابل توجه اساتید، مشاوران برجسته داخلی، دانشجویان مرتبط و شرکت های فعال برگزار گردید.

برگزاری 14کارگاه تخصصی ویژه و سخنرانی های علمی و کلیدی در مهم ترین موضوعات علمی مرتبط با سازه های فولادی و معرفی دکتر نصراله دیانت به عنوان چهره برجسته فولادی سال 1398 کشور در آئین افتتاحیه این رویداد به همراه سخنرانی فتحعلی محمدزاده، معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، از مهم ترین برنامه های این رویداد سه روزه بود.

در آئین اختتامیه این کنفرانس از ارکان اصلی طراحی و اجرای طرح های فولادی سال کشور در سه بخش ساختمانی، غیر ساختمانی و خاص تجلیل به عمل آمد. لازم به شرح است در سه بخش صنعتی، مقاوم سازی و پل، از طرحی تجلیل به عمل نیامد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 705

به "معرفی طرح های فولادی برتر سال 98 در کنفرانس ملی سازه و فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی طرح های فولادی برتر سال 98 در کنفرانس ملی سازه و فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید