نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت برگزار می گردد

به گزارش مجله باهام به نقل از پارک فناوری پردیس، دومین نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت (Next Up) توسط پارک فناوری پردیس به عنوان دبیرخانه شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت در آذرماه امسال در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.

نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت برگزار می گردد

مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس و دبیر شبکه انتقال فناوری دی-هشت گفت: نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت توسط پارک فناوری پردیس که عهده دار شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت است، فعالیت خود را از سال 95 شروع کرد و با برگزاری اولین دور این نشست در آذرماه سال 96 رسما برگزاری سلسله نشست های سرمایه گذاری فناوری میان کشورها کلید خورد.

وی در خصوص این نشست گفت: نشست دوم با محوریت معرفی فرصت های سرمایه گذاری استارتاپ ها و شرکت های نوپا به سرمایه گذاران برگزار می گردد و در این رابطه از طرح های دارای قابلیت سرمایه گذاری در کشورها از یک طرف و سرمایه گذار مستعد و علاقه مند از طرف دیگر برای حضور در نشست و ایجاد رابطه اولیه دعوت خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچون دور اول نشست برگزاری پنل های مصاحبه و بحث و سخنرانی های محوری در خصوص موضوعات روز سرمایه گذاری در کشورها و کارگاه های آموزشی در دستور کار و برنامه سال جاری قرار گرفته است و افزون بر این طرح های دارای قابلیت سرمایه گذاری استارتاپ ها به سرمایه گذاران معرفی خواهد شد و امیدواریم یکی از بهترین فرصت های جذب سرمایه در چارچوب این نشست میان کشورها در این رویداد رقم بخورد.

صفاری نیا درخصوص ثبت نام و حضور در نشست گفت: استارت اپ های کشورهای عضو سازمان دی-هشت و نیز استارتاپ های فعال از تمام کشورهای اسلامی می توانند در بستر این نشست طرح های نوآورانه یا کسب و کار خود را به سرمایه گذاران نشست معرفی نمایند. همچنین ثبت نام و دعوت برای حضور سرمایه گذاران از کشورهای عضو و دیگر کشورهای مستعد همکاری انجام می گردد.

صفاری نیا در خاتمه خاطر نشان کرد: مخاطبین این نشست صندوق های سرمایه گذاری مخاطره پذیر، انجل ها، شرکت های فناوری علاقه مند به سرمایه گذاری در استارتاپ ها، مراکز رشد و شتابدهی و کارآفرینان استارتاپی و نوآوارن حوزه های مختلف فناوری است که می توانند با مراجعه به سایت جامع نشست به نشانی nextupconf.com از جزئیات برگزاری نشست و ثبت نام آگاهی کافی را بدست آورند.

شبکه انتقال و تبادل فناوری اولین نشست سرمایه گذاری فناوری (TIM) را با محوریت هم اندیشی صندوق های سرمایه گذاری از کشورهای عضو سازمان دی-هشت با حضور بیش از 40 صندوق سرمایه گذاری جسورانه از 8 کشور برگزار کرد و با توجه به برنامه ریزی انجام گردیده دومین نشست با اضافه کرده شدن محور ارائه فرصت های سرمایه گذاری توسط شرکت های استارتاپی با نام Next Up با هدفگذاری تمام کشورهای اسلامی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1397 بروزرسانی: 30 آذر 1397 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 41

به "نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید