هدف تعمیرات ساختمانی

به گزارش مجله باهام، هدف از اجرای بازسازی و تعمیرات ساختمان 44274146 09125754921

هدف تعمیرات ساختمانی

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

یکی از جمله هدف های بازسازی ساختمان کردن مکان خود تامین کردن آسایش و زیبایی و راحتی بیشتر ، تغییر دادن مکان کابینت آشپزخانه از حالت قدیمی و تبدیل کردن آن به مدل های دکوراسیون لوکس و مدرن و به روز کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی و ایجاد سیستم تهویه مطبوع ، بازسازی سرویس بهداشتی و تعویض لوله کشی های قدیمی و عایق کردن آنها ، دو جداره کردن پنجره ها و برداشتن دیوارهای اضافی و تعویض درهای پارکینگ ها و جایگزین کردن آنها با در های برقی و کرکره هوشمند، ایجاد کردن سیستم های هوشمند مانند روشنایی اتوماتیک و.. می باشد.

اجرای بازسازی ساختمان های قدیمی علاوه بر اینکه تعمیرات ساختمانی در بنا صورت میگیرد باعث میگردد که از فرسوده شدن بیشتر ساختمان هم جلوگیری کرد به طور مثال با عایق کردن در پشت بام ها با برطرف نم در سقف و یا در سرویس و حمام با تعویض کردن سیستم لوله کشی ها و فاضلاب می توان از بروز خسارت جلوگیری کرد یا حتی تعویض سیم کشی ها به دلیل اینکه به مرور زمان سیم ها و لوله ها فرسوده می شوند که با تعمیر نکردن آنها امکان خسارت بیشتری خواهد داشت برای برطرف لکه در دیوارها با رنگ کردن یا نصب کاغذ دیواری ها می توان عیوب آن ها را پوشاند یا حتی در خانه های خیلی قدیمی چک کردن و آنالیز پی آنها و تقویت کردن آنها از ملزومات می باشد با محکم کردن سنگ نما در بحث بازسازی نما یا البته می توان مصالح جدیدی را به جای آن نصب کرد که با آن ساختمان نمای جدیدی را به خود میگیرد و باعث کاهش فرسودگی بیشتر در ساختمان میگردد . بازسازی حتی می تواند فضای جدیدی را به ساختمان اضافه کند این فضا جدید می تواند با اضافه کردن بالکن به اتاق یا اینکه تبدیل کردن فضاهای پرت و بدون استفاده در یک بنا باشد که با طراحی دکوراسیون داخلی کردن به یک فضای کاربردی و عملکردی تبدیل میگردد یا اینکه با ساخت تی وی روم یک فضایی را برای تماشای فیلم در نظر گرفته گردد یا تبدیل فضاهای مانند زیر زمین یا انبار به فضاهای مدرن و امروزی باشد مانند تبدیل به یک فضای باشگاه یا دفتر کار یا حتی به یک فضای ورزشی باشد . طراحی خانه در زمان قدیم در ایران براساس مرزبندی ها صورت میگرفته که باعث کوچک نشان دادن خانه ها میشده است که اکنون با اجرای بازسازی منزل می توان این دیوار ها را برداشت و باعث عظیم دیده شدن فضای داخلی گردد یا حتی می تواند یک اتاق به چند اتاق تقسیم گردد . تعمیرات ساختمانی حتی می تواند در صرفه جویی در انرژی ها کاربرد داشته باشند با تعویض کردن پنجره های قدیمی جایگزین با پنجره های جدید که همگی دو جداره هستند که هم باعث صرفه جویی در انرژی و هم عایق صدا میگردد یا اینکه می تواند عایق کاری در کف ها با اجرا کردن سیستم گرمایی باشد . باسازی می تواند در حفظ و ایمنی خانه ها تاثیر گذار باشد مانند اجرا کردن سیستم اعلام حریق و زنگ خطر ایجاد کردن یا با نصب دوربین مدار بسته در ساختمان و یا با طراحی دکوراسیون درهای ضد سرقت و جایگزین آنها با در های معمولی یا اجرای برق اضطراری باشد .

از پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی شرکت معماری خبرنگاران دیدن کنید

منبع: هیرادانا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1299

به "هدف تعمیرات ساختمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف تعمیرات ساختمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید