کادناسر اسناد مربوط به رسوایی بارتومئو را فاش کرد

به گزارش مجله باهام، رسانه ای که برای اولین بار مدعی رسوایی رئیس باشگاه بارسلونا برای برطرف اتهام از خودش شده بود، اسناد مربوط به این ادعای خود را هم فاش کرد.

کادناسر اسناد مربوط به رسوایی بارتومئو را فاش کرد

به گزارش مجله باهام، پس از آنکه باشگاه بارسلونا در بیانیه ای ادعای روز گذشته (دوشنبه) رادیو کادناسر مبنی در خصوص رسوایی رئیس آبی و اناری ها را رد کرد، این رسانه اسپانیایی با انتشار مدارکی بر صحت گزارش خود تأکید نموده است.

کادناسر در گزارش خود مدعی شده بود که خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا رقمی حدود یک میلیون یورو به یک شرکت رسانه ای به نام I3 Ventures پرداخته است تا به وسیله بالغ بر 100 حساب کاربری زیرمجموعه این شرکت در شبکه های اجتماعی از خود به خاطر مسائل و ناکامی های فصول اخیر بارسا برطرف اتهام کند. طبق این رسانه بارتومئو این شرکت رسانه ای را مأمور نموده تا به انتقاد از افرادی مانند لیونل مسی، جرارد پیکه، ژاوی هرناندس و پپ گواردیولا بپردازند و در کل هر کسی را جز بارتومئو مسبب ناکامی های این باشگاه جلوه دهد.

باشگاه بارسلونا با انتشار یک بیانیه به ادعای کادناسر واکنش نشان داده و اگرچه رابطه اش با شرکت رسانه ای I3 Ventures را تأیید نموده اما قویاً دخالت این باشگاه و رئیس آن در جنبش های فضای مجازی علیه بازیکنان فعلی و سابق بارسا را رد نموده است.

با این وجود شبکه کادناسر سند 36 صفحه ای را فاش نموده است که به نظر می رسد در آن ارتباط مستقیم I3 Ventures و حساب های کاربری موجود در شبکه های اجتماعی که به انتقاد از مسی، پیکه و چند تن دیگر از بازیکنان و مربیان سابق این تیم پرداخته اند را اثبات شده است.

اکنون تعیین نیست که باشگاه بارسلونا که تا پیش از این منکر نقش بارتومئو و همکارانش در جریان سازی علیه بازیکنان این تیم شده بود، چه واکنش به اسناد افشا شده نشان خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 14 فروردین 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 871

به "کادناسر اسناد مربوط به رسوایی بارتومئو را فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادناسر اسناد مربوط به رسوایی بارتومئو را فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید