کری خوانی سرمربی ملوان برای پرسپولیسی ها

به گزارش مجله باهام، مازیار زارع در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال ملوان انزلی مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود. با توجه به اینکه میزبان هستیم و در انزلی بازی می کنیم، محکوم به گرفتن امتیاز کامل هستیم. همواره ملاقاتهای ملوان و پرسپولیس جذابیت و سختی های خودش را داشته است. بازی فارغ از جدول برای پرسپولیس سخت خواهد بود. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد می تواند امتیاز کامل را در زمین بگیرد.

کری خوانی سرمربی ملوان برای پرسپولیسی ها

وی در مورد مصدوم و محرومان تیمش برای ملاقات فردا توضیح داد: اکبر ایمانی مصدوم است و محرومی هم نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد اینکه چرا تیمش با وجود اینکه خوب بازی می نماید، نتیجه نمی گیرد، گفت: هر تیمی از لیگ دسته اول بالا می آید، با این اتفاقات روبرو می شود. واقعیتش را بخواهید به عنوان نفر اول فنی این تیم از نوع فوتبال بازیکنانم راضی هستم. با هر تیمی بازی کردیم، صحبت های مربیان و بازیکنان آن تیم ها برترین سند درباره نوع فوتبال ملوان است. متأسفانه امتیاز لازم را نگرفتیم و به فوتبال خوب هم امتیاز نمی دهند. جهت کاملا هموار است که این نوع فوتبال همراه با نتیجه بدست بیاید. هر چند هر چقدر بگذرد شرایط سخت می شود. شرایط مان در جدول خوب نیست اما با توجه به موقعیت های زیادی که در هر بازی ایجاد می کنیم، روند برمی شود و شرایط بهتر می شود. بازی های سختی در پیش داریم ولی ملوان از گذشته نشان داده که در شرایط سخت می تواند نتیجه بگیرد.

زارع اظهار داشت: بازیکنان ما باید راحت فوتبال بازی نمایند و فشار زیادی احساس ننمایند. هر چقدر رفته رفته به سرانجام نیم فصل نزدیک می شویم بهتر خواهیم شد. خیلی از مربیان و کارشناسان به این موضوع اشاره نموده اند و به امید خدا شرایط ملوان در جدول بهتر خواهد شد.

وی در رابطه با بعضی انتقادها از ملوان به علت نداشتن مهاجم گفت: متأسفانه در شهر طوری پیش رفته است که من مهاجم نمی خواهم. مطمئنا اینطوری نیست. امروز روز قبل از بازی است و درست نیست به گذشته برگردیم. خیلی از تیم های لیگ هستند که شاید با مبالغ 10 برابر مهاجم گرفتند ولی از مهاجمان ما کمتر گل زده اند. متأسفانه در فوتبال ایران و شاید هم اینجا وقتی روی مسئله ای زوم می کنیم روحیه بازیکنان در آن پست پایین می آید. شاید نظر ما این باشد که فورواردی بیاید که یاری کند اما همینطور مهاجم روی زمین نریخته است که دست روی هر بازیکنی بگذاریم و انتخاب کنیم. اگر مهاجم خوبی باشد و قیمتش مناسب باشد، انتخاب خواهیم کرد. بیشتر بازیکنان تیم دارند و آنهایی که بیرون ماندند حتما کیفیت خوبی نداشته اند. فکر نمی کنم تا نیم فصل هم بتوانیم بازیکنی اضافه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با این سوال روبرو شد که آیا تیمش می تواند فردا برابر پرسپولیس نتیجه بگیرد، گفت: پرسپولیس یکی از تیم های خوب فوتبال ایران است و نفرات خوبی دارد. بازی مقابل تیم های پرسپولیس و استقلال سخت است اما برای آنها هم سخت خواهد بود. در انزلی بازی کردن همواره سخت بوده و خواهد بود. با توجه به کیفیت خوبی که پرسپولیس دارد و فوتبال خوبی که ملوان بازی می نماید، هر تیمی که باهوش باشد و توان بیشتری در زمین بگذارد، برنده بازی خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2261

به "کری خوانی سرمربی ملوان برای پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی سرمربی ملوان برای پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید