کمپر نو فولکس واگن، ترکیبی از زیبایی و سادگی مسحور کننده

به گزارش مجله باهام، فولکس واگن کمپر برقی آی. دی باز (VW ID. Buzz) با رنگ مجذوب کننده و پایداری و امکانات قابل توجه، چشمان را خیره می نماید.

کمپر نو فولکس واگن، ترکیبی از زیبایی و سادگی مسحور کننده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نیو اطلس، دو هفته کامل پس از آنالیز اولین فولکس واگن کمپر بریتانیا، اکنون دومی آن را نیز دیدیم و این یکی برای خرید و اجاره در دسترس عموم است.

کمپانی لاو کمپرز (Love Campers) یا همان کمپر عشق متخصص سفارشی سازی ون های فولکس واگن با وایلد درایورز (Wild Drives) که در زمینه اجاره خودرو های سازگار با محیط زیست و بعلاوه افزودن امکانات و تجیزات زیستی به خودرو های کمپر فعالیت می نماید، همکاری کرد تا یک ون کمپر فولکس واگن عادی را تبدیل به ون زیبای دو رنگ کند که هم از درون و هم از بیرون می درخشد. در واقع نمای بیرونی سفید و درخشنده این ون به زیبایی و سادگی هر چه تمام تردر داخل آن نیزمنعکس شده است، جایی که یک پلان هوشمندانه و بهینه کننده فضا به کار رفته تا تمام امکانات یک خودروی ون تفریحی مناسب از جمله یک حمام را فراهم کند.

لاو کمپرز کار روی طرح تازه خود را با یکی از درخشان ترین رنگ های ممکن آغاز نموده: دو رنگ زرد آهکی و رنگ سفید روشن که چندان متفاوت از رنگ بیرونی اولین فولکس واگن آی دی نیست. کمپانی عشق مبلمان داخلی تازهترین فولکس واگن آی دی را نیز با ظاهری هماهنگ می پوشاند.

تغییرات قابل توجه و فراتر از انتظاری در فضای داحلی این کمپر تازه ایجاد شده، کمپانی لاو ضمن تغییرات در ظاهر و داخل خودرو، با ایجاد یکی سری فضا هایی که از دید مستقیم پنهان هستند، توانسته فضای داخل کمپر را توسعه دهد. به عنوان مثال یخچال به کار رفته در این خودروی کمپر، یک جعبه خنک کننده برقی کوچک است که در پشت یک پانل درب کشویی روی پایه مبل پنهان شده است و خود مبل نیز یک قاب قابل توسعه را از دید سرنشینان پنهان می نماید، این قاب در واقع برای ایجاد یک تخت دو نفره راحت بیرون می آید. این طرح مبل تبدیل شونده جای نیمکت / تخت های کشویی و تاشو را که در خودرو های کمپینگ سنتی فولکس واگن ترانسپورتر رایج است، می گیرد. در نتیجه فضا برای تعبیه همان مبل تبدیل شونده که ذکر آن رفت فراهم می گردد.

عدم وجود صندلی عقب سمت راننده در اینجا جای نگرانی ندارد، زیرا در زمان فراوری این کمپر در کارخانه فقط برای دو نفر جای خواب در نظر گرفته شده بود، بنابراین فقط باید دو نفر سرنشین با این خودور به کمپینگ بروند. قسمت آشپزخانه شامل یک جفت دیسک مشکی است که از روی میز بیرون زده، یکی سینک با در و شیر تاشو و دیگری یک مشعل القایی آماده برای جوشاندن یک کتری. سیستم باتری و پنل خورشیدی نصب شده روی سقف، برق اجاق القایی و توستر و روشنایی داخل کمپر و سایر تجهیزات را فراهم می نماید، بنابراین نیازی به پروپان (گاز قابل اشتعال) یا سوخت های فسیلی از هر نوع دیگر نیست.

کمپانی لاو با موادی نظیر چوب بامبو، اجزای ساختاری چوبی دارای گواهی FSC و عایق طبیعی متشکل از پشم گوسفند یا کنف، داخل این کمپر را تزئین نموده است. کمپانی وایلد درایوز حتی ملافه های پارچه ای بامبو را به مشتریان این کمپر ارائه می نماید که تا حد زیادی به تزئینات و اجزای داخل کمپر جلوه زیست محیطی داده باشد؛ بنابراین هر کسی که در پی کاهش مصرف کربن در هنگام کمپینگ است، باید در داخل این ون خاص احساس راحتی کند.

حمام موجود این کمپر شامل یک توالت قابل حمل و یک چادر حریم خصوصی در فضای باز است. این شاید تمام آن چیزی نیست که از این کمپر انتظار داشته باشید؛ اما قطعا بهتر از نداشتن توالت است، اگر محل کمپ، توالت های مخصوص به خود را داشته باشد، دیگر حتی نیازی به این توالت قابل حمل نیز نخواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1402 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2348

به "کمپر نو فولکس واگن، ترکیبی از زیبایی و سادگی مسحور کننده" امتیاز دهید

1 کاربر به "کمپر نو فولکس واگن، ترکیبی از زیبایی و سادگی مسحور کننده" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپر نو فولکس واگن، ترکیبی از زیبایی و سادگی مسحور کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید