گرد و خاک در شرق و جنوب کشور، پیش بینی می گردد

به گزارش مجله باهام، مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ازوقوع پدیده گرد و خاک در بعضی منطقه ها نیمه شرقی و جنوب کشور طی سه روز آینده اطلاع داد.

گرد و خاک در شرق و جنوب کشور، پیش بینی می گردد

احد وظیفه مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت:

طی روز سه شنبه 21 اردیبهشت، در بیشتر استان های کشور به جز منطقه های از جنوب شرق و جنوب، رگبار باران در پاره ای منطقه ها همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد و انتظار می رود شدت بارش ها در استان های واقع در دامنه های مرکزی البرز، شمال شرق، ارتفاعات زاگرس مرکزی و بخش هایی از مرکز کشور باشد.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اضافه کرد که روز چهارشنبه 22 اردیبهشت، رگبار باران Tگاهی رعد و برق و وزش باد در دامنه های البرز شرقی، شمال شرق، شرق و برخی منطقه ها غرب، مرکز و جنوب شرق کشور ادامه خواهد داشت.

به گفته احد وظیفه، طی سه روز آینده در برخی منطقه ها نیمه شرقی و جنوب کشور به علت وزش باد نسبتا شدید، گرد و خاک پیش بینی می گردد. بعلاوه طی این سه روز، منطقه ها مرکزی و شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

وی در خصوص شرایط هوای استان تهران طی روزهای آینده گفت که آسمان تهران در روز سه شنبه 21 اردیبهشت، نیمه ابری، بتدریج ابری، در بعدازظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، گاهی تگرگ با حداکثر و حداقل دمای 27 و 14 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه 22 اردیبهشت، ابری، در برخی ساعات بارش باران، همراه با وزش باد، اوایل شب کاهش ابر با حداکثر و حداقل دمای 25 و 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2065

به "گرد و خاک در شرق و جنوب کشور، پیش بینی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرد و خاک در شرق و جنوب کشور، پیش بینی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید